Hygor: Falë Zotit shënova për mamanë time, shoh një grup të mirë futbollistësh

Hygor u rikthye në ndeshjen e sotme në fushë për Vllazninë teksa prej disa muajsh.

Jonuz: Të rëndësishme tre pikët, duhet të luajmë të qetë dhe pa nervozizëm

Vllaznia e nisi vitin në mënyrën e duhur teksa mposhtën Flamurtarin me rezultatin 2-0. Pas.

Vllaznia nuk njeh hapa fals me Flamurtarin, shkodranët i nderon kapiteni dhe një roveshatë e Hygor(VIDEO)

Vllaznia ia ka dalë ta nisë me këmbë të mbarë vitin teksa kanë mposhtur në.

Vllaznia pret Flamurtarin pa sulmuesin e afruar në merkato, moldavi mbetet jashtë listës së kuqebluve

Kategoria Superiore starton ditën e sotme pas një pauze njëmujore. Kështu, në orën 14:00, Vllaznia.

Jonuz zbulon ofertën: Nuk e lashë Vllazninë as për 300 mijë euro në Iran

Trajneri i Vllaznisë, Mirsad Jonuz, ka treguar sot se ka besim të plotë se mund.

Kruja: Vllaznia s’ka luks të nënvlerësojë Flamurtarin, kampionati ynë s’ka diferenca!

Arsid  Kruja është një nga titullarët dhe lojtarët e rëndësishëm të skuadrës së Vllaznisë këtë.

Mbrojtësi i Vllaznisë kërcënon klubin: Largohem nëse nuk marr rrogat

Situata me financat në klubet e futbollit shqiptar vazhdon të mbetet një nga problemet më.

Ramadani:Të sigurojmë mbijetesën që të mos jemi në siklet, Flamurtari? Ndeshje që duhet fituar

Behar Ramadani i është bashkuar në këtë sezon Vllaznisë, teksa është një nga elementët kryesorë.

Vllaznia del me njoftim për tifozët, klubi jep detajet për biletat dhe fton për mbështetje

Kampionati shqiptar është gati të fillojë pjesën e dytë të sezonit ditën e nesërme. Ekipet.

Vllaznia e mban merkaton hapur, Jonuz konfirmon afrimin e fundit

Vllaznia tashmë është e përqendruar te ndeshja e pare zyrtare e 2020, ajo me Flamurtarin.