FOTO/ “Provokacija” nga Xhaka, pas serbëve tërbohen dhe zviceranët

Nëse deri dje ishin serbët ato të cilët tërboheshin sa herë shihnin simbolin e shqiponjës.

FOTO/ Lenjani: Me Ikardin e kishim “kush humb paguan”, radhën e ka Roma

Sioni arriti të merrte gjatë ditës së djeshme një fitore të madhe ndaj Interit me.

Jo vetëm Era Istrefi, një tjetër këngëtare shqiptare do të djegë skenën në Moskë

Kur kanë mbetur dhe dy ditë nga finalja e madhe e Kupës së Botës mes.

FOTO/ Tifozja shqiptare e Interit, “djeg” rrjetet sociale

Shpesh herë, në Shqipëri ka qenë një temë diskutimi fakti nëse femrat duhet apo jo.

FOTO+VIDEO/ Mërzi pa ndeshjet e Botërorit? Gazetaret sportive shqiptare “djegin” rrjetet sociale

Për të gjithë tifozët, këto dy ditë që nuk ka ndeshje botërori, ditët e nxehta.

FOTO / Gruaja e Lorikut djeg rrjetet sociale, i lë pak vend imagjinatës

Monika Erkoli është një nga partneret e futbollistëve shqiptarë më të njohura për tifozët shqiptarë..

VIDEO/ Harrojeni Botërorin e Rusisë! Futbolli i femrave braziliane është i një tjetër niveli

E gjithë vëmendja e tifozëve tashmë i kushtohet padyshim kampionatit botëror që po zhvillohet në.

FOTO / Jo vetëm futboll, tifozet ruse shkëlqejnë në tribuna

Rusia sot nuk ka dhuruar vetëm spektakël në fushën e lojës, por edhe në tribunat.

Kros nxjerr në shitje këpucët e finales për bamirësi, ja çmimi që ka vendosur

Bota e sportit po solidarizohet gjithmonë e më shumë me fëmijët dhe njerëzit në nevojë,.

Foto/ Tifozja e Milanit feston numrin e 600 mijë ndjekësve në Insta

Claudia Romani feston në mënyrë të veçantë arritjen e 600 mijë ndjekësve në Instagram. Modelja,.