FOTO/ Shkëput marrëdhënien me motrën e portierit, Rodrigez “në bisedime” me Malaspinën

Përveç se në fushë, Hames Rodrigez është kthyer në protagonist edhe në rrjetet social duke.

Një natë e lumtur pa gjumë, fitorja më e bukur e Isli Hidit

Isli Hidi është kthyer menjëherë në protagonistin e kampionatit shqiptar në këto javë të para.

Kapitullim pa kushte, Nevill vesh fanellën e të urryerit Shaqiri në emision (FOTO+VIDEO)

Geri Nevill, legjenda e futbollit anglez më në fund është dorëzuar përballë Xherdan Shaqirit. Pak.

VIDEO / I zunë me prostituta, ndjesa publike e sportistëve japonezë bën xhiron e botës

Nëse doni të kuptoni fjalën turpërim publik, mjafton të shihni videon e mëposhtme të katër.

VIDEO / Dy vite më parë ishte yll i Milanit, sot është këngëtar i muzikës hip-hop

Kevin Prins Boateng bëhet gati për kthimin në Serinë A, ku do të luajë këtë.

Harrojeni “Topin e Artë”, ky është topi më i kushtueshëm në botë

E imagjinoni të paguani 550 mijë euro për një top lëkure të madh se një.

Jo vetëm menaxhere, tani Uanda Nara bëhet edhe opinioniste sportive

Uanda Nara ka shumë gjëra për të thënë, gjithmonë. Ndaj rrjeti televiziv italian “Mediaset” ka.

Izair Emini merr një tjetër “trofe”, këtë radhë jashtë fushe

Nga titulli kampion në Shqipëri te titulli kampion në Maqedoni. Lidhja që Izair Emini ka.

VIDEO / Të gjithë tifozë me Bursaspor, presidenti thotë se ka blerë Adriana Lima!

Konferenca për shtyp e presidentit të Bursaspor, Ali Aj, po bën xhiron e botës. Ajo.

FOTO/ E njihni Lord Bendtnerin? Bashkë me të dashurën e tij të zhveshur po çmendin rrjetet

Lord Bendtner çuditërisht është një ndër lojtarët më të njohur në botë dhe kjo jo.