Martesa me Behramin e shpëtoi nga njeriu që iu bë makth, Lara Gut: Më ndiqte kudo!

Tashmë quhet Lara Gut-Behrami, por kur skiatorja e famshme zviceran ishte vetëm Lara Gut, ajo.

FOTO/ Karius më i suksesshëm jashtë fushave, portieri zgjedh Majamin për të harruar gafat

Një nga portierët më të përfolur në botë, Loris Karius nuk na zhgënjen asnjëherë me.

FOTO/ Balliu shënon golin më të rëndësishëm në jetë: Mirësevjen Nil!

Dita e sotme ka qenë një nga ditët më të lumtura për mbrojtësin e Kombëtares,.

Te “BBC” u ka mbetur fiksim: Si nuk na vunë këngë të Rita Orës në Elbasan?!

Shqipëria arriti të rikthehet te fitorja, duke mundur në mënyrë ndoshta edhe surprizë Uellsin në.

Tifozët e Skocisë meritojnë duartrokitje, japin çek për bamirësi për fëmijë në Shqipëri

Janë tifozë të flaktë, quhen “Tartan Army”, shkojnë shpesh me fustanellën tradicionale “kilt” në çdo.

VIDEO/ Erjona Sulejmani nuk njeh limite, “nxeh” temperaturat e ishullit të balonave

Erjona Sulejmani di të marrë vëmendjen e fansave edhe jashtë botës së futbollit dhe stadiumeve..

Panuçi në telashe me drejtësinë, Shqipëria mund t’i kushtojë shoqërimin nga policia

Kristian Panuçin duket se e ndjekin nga pas telashet me Shqipërinë dhe jo vetëm ato.

Rrezikon të dënohet me burg, shpërthen Uanda Nara: Fiton gjithmonë e vërteta!

“Striscia la Notizia”, emisioni që transmetohet në “Canale 5”, është kapur këtë radhë me Uanda.

Probleme për Ikardin, pishina e tij lag Melisa Satën

Telashe në shtëpinë Ikardi, dhe jo për shkak të gjyqit ku Uanda Nara rrezikon katër.

E teproi me rrjetet sociale, 4 muaj burg për Uanda Narën

Uanda Nara rrezikon 4 muaj burg sepse e ka tepruar me gjërat që ka publikuar.