FOTO / Një tjetër “ish” sulmon CR7: Psikopat dhe abuzues, më kërcënoi se do më vriste

Një tjetër “ish” del publikisht kundër Kristiano Ronaldos dhe është gati të tregojë të vërtetat.

Një tjetër futbollist për Belen, këtë herë në krahët e një prej “shokëve të Mesit”

Belen Rodriguez u bë e famshme si një modele në televizionet italiane pasi filloi të.

Martesa me Behramin e shpëtoi nga njeriu që iu bë makth, Lara Gut: Më ndiqte kudo!

Tashmë quhet Lara Gut-Behrami, por kur skiatorja e famshme zviceran ishte vetëm Lara Gut, ajo.

FOTO/ Karius më i suksesshëm jashtë fushave, portieri zgjedh Majamin për të harruar gafat

Një nga portierët më të përfolur në botë, Loris Karius nuk na zhgënjen asnjëherë me.

FOTO/ Balliu shënon golin më të rëndësishëm në jetë: Mirësevjen Nil!

Dita e sotme ka qenë një nga ditët më të lumtura për mbrojtësin e Kombëtares,.

Te “BBC” u ka mbetur fiksim: Si nuk na vunë këngë të Rita Orës në Elbasan?!

Shqipëria arriti të rikthehet te fitorja, duke mundur në mënyrë ndoshta edhe surprizë Uellsin në.

Tifozët e Skocisë meritojnë duartrokitje, japin çek për bamirësi për fëmijë në Shqipëri

Janë tifozë të flaktë, quhen “Tartan Army”, shkojnë shpesh me fustanellën tradicionale “kilt” në çdo.

VIDEO/ Erjona Sulejmani nuk njeh limite, “nxeh” temperaturat e ishullit të balonave

Erjona Sulejmani di të marrë vëmendjen e fansave edhe jashtë botës së futbollit dhe stadiumeve..

Panuçi në telashe me drejtësinë, Shqipëria mund t’i kushtojë shoqërimin nga policia

Kristian Panuçin duket se e ndjekin nga pas telashet me Shqipërinë dhe jo vetëm ato.

Rrezikon të dënohet me burg, shpërthen Uanda Nara: Fiton gjithmonë e vërteta!

“Striscia la Notizia”, emisioni që transmetohet në “Canale 5”, është kapur këtë radhë me Uanda.