FOTO / Një Shën Valentin me ngjyrat e Milanit, tifozja kuqezi djeg rrjetet sociale

Klaudia Romani vazhdon të jetë një nga tifozet më të zjarrta të Milanit dhe ndjek.

FOTO/ Futbollisti më seksi i Botërorit të Rusisë i jep fund beqarisë, çmenden fanset

Identikiti i të fejuarës së futbollistit më seksi të Botërorit të Rusisë? E mrekullueshme, natyrisht.

‘Sex tape’ dhe shantazh ndaj modeles, e dashura e yllit të Totenhemit përfundon në gjykatë

Problemet për çiftin Serge Orier dhe Henka Voigt nuk kanë të sosur duke qenë se.

FOTO/ Një arsye më shumë për të fituar, Romani e mbështet Milanin edhe me fanellë veshur

Milani nuk po kalon një moment të mirë në kampionat, megjithatë kjo nuk i pengon.

Stons ndahet nga e fejuara dhe pushon nga puna gjithë familjen e saj!

Një ndarje mund të shkatërrojë një familje të tërë. Xhon Stons, mbrojtësi i Mançester Sitit.

Maksi Lopez ‘tërbon’ Ikardin: Më telefonon Uanda kur nuk është ai

Historia e famshme Maksi Lopez-Ikardi-Uanda Nara është rikthyer edhe njëherë tjetër në skenë dhe është.

Policia amerikane vazhdon hetimet ndaj Ronaldos, tani kërkohet ADN nga lojtari

Kristiano Ronaldos i është kërkuar që të dorëzojë ADN-në e tij si pjesë e hetimit.

FOTO / Një tjetër “ish” sulmon CR7: Psikopat dhe abuzues, më kërcënoi se do më vriste

Një tjetër “ish” del publikisht kundër Kristiano Ronaldos dhe është gati të tregojë të vërtetat.

Një tjetër futbollist për Belen, këtë herë në krahët e një prej “shokëve të Mesit”

Belen Rodriguez u bë e famshme si një modele në televizionet italiane pasi filloi të.

Martesa me Behramin e shpëtoi nga njeriu që iu bë makth, Lara Gut: Më ndiqte kudo!

Tashmë quhet Lara Gut-Behrami, por kur skiatorja e famshme zviceran ishte vetëm Lara Gut, ajo.