Rrëfimet e “Lord” Bendtner: Ishte traditë dhoma më vajza në hotelin e kombëtares

Biografia e Niklas Bendtner, i njohur me nofkën “Lordi”, pritet të kthehet shumë shpejt në.

VIDEO/ Aktori i “La Casa de Papel” në tribunë, përshëndetet nga të pranishmit me “Bella Ciao”

Një nga serialet më të ndjekur në botë, padyshim që është realizimi spanjoll “La Casa.

FOTO/ Tifozja e Juventusit nuk i lë vend imagjinatës, “macja e Halloween” çmend rrjetet

Ashtu siç tashmë është bërë zakon, “Halloëeen” festohet çdo datë 31 tetor dhe të shumtë.

VIDEO+FOTO / Treguan gjoksin në finalet e kampionatit, MLB përjashton dy modelet

Quhen Xhulia Rous dhe Lauren Samers dhe kanë hyrë në histori sepse në finalet e.

FOTO/ “Engjëll apo djall”, Erjona Sulejmani si zakonisht nuk i lë vend imagjinatës

Erjona Sulejmani është padyshim një nga figurat më aktive në rrjetet sociale. Ish-bashkëshortja e Blerim.

FOTO/ E dashura e Ruganit “ndez” rrjetet: Duhej të takoheshim fshehurazi, nuk më lejonte puna

Daniele Ruganit nuk po i ecën shumë me Juventusin e Sarrit duke qenë se nuk.

Sherr online, gruaja e Runit zë në kurth atë të Vardit dhe “The Sun”: U shiti të dhëna mbi jetën time

Një zënkë e pazakontë ka shpërthyer në rrjetet sociale mes Kolin Runi, bashkëshortes së ish-kapitenit.

Mbeti jashtë grumbullimit të Kombëtares, Taulant Xhaka merr një gëzim familjar

Taulant Xhaka nuk do të jetë pjesë e Kombëtares për dy ndeshjet ndaj Turqisë dhe.

De Rosit i shpikin flirt me aktoren argjentinase, gjithçka për faj të “Superclasico”

“Superclasico” mes Boka Juniors dhe River Plejt është në sfidë e veçantë dhe shumë e.

VIDEO/ Tifozja më e famshme e Kombëtares “djeg” rrjetet sociale: Mbase kam vetëm sy fantastikë

Shqipëria luajti për herë të parë në Europian në vitin 2016, kur arriti atë kualifikim.