Zyrtare / Shtrëngim duarsh me Halilin, Andi Lila përsëri bardheblu

Andi Lila kthehet përsëri në radhët e Tiranës, duke u bërë përforcimi i fundit i.

Mema lë thatë Kukësin: Lila është i Tiranës, titulli nuk fitohet vetëm duke thënë “kemi 100-vjetorin”

Pas fitores 3-0 ndaj Luftëtarit, Tirana ka një takim delikat tashmë përballë Teutës në javën.

Merkato e hapur, mesfushori shkodran drejt firmës te Luftëtari ose Flamurtari

Ersil Ymeri u largua nga Kastrioti duke zyrtarizuar divorcin ditën e sotme. Por, duket se.

Halili: Mund të ketë edhe një afrim tjetër, konkurrenca e dëmton skuadrën

Fitorja që Tirana arriti të merrte ndaj Luftëtarit me rezultatin 3-0, e ka kënaqur presidentin.

Arapi: Shiriti është vlerësim, me këtë merkato jemi më mirë se vitin e kaluar

Renato Arapi ishte protagonisti i ndeshjes së sotme mes Teutës dhe Bylis, duke shënuar golin.

Hasani: Muskujt e Tiranës nuk maten ndaj një kundërshtari si Luftëtari, na favorizon kalendari

Pas fitores ndaj Luftëtarit, Edon Hasani u shpreh për “Supersport” se muskujt e Tiranës nuk.

Mema: Sërish nuk më kënaq ndeshja, por atmosfera na motivon shumë për të ardhmen

Tirana e nisi në mënyrën më të mirë kampionatin, duke mundur me rezultatin 3-0 skuadrën.

VIDEO/ Tiranën e nderojnë afrimet e reja dhe Halili, merr kryesimin që në javën e parë

Tirana ka arritur të marrë kryesimin që në javën e parë, duke mundur me rezultatin.

Mema pret Vangjelin dhe një “dhuratë” në minutat e fundit: Mbyllet sot

Trajneri i Tiranës, Ardian Mema, mendon se skuadra e tij është gati për të përballuar.

Lamtumira nga Tirana, Daja nuk harron falënderimet: Sidomos për më të vjetrit

Asion Daja i ka dhënë sot lamtumirën pas tre vitesh skuadrës së Tiranës për të.