Salihi: Vllaznia-Tirana është zbehur në vitet e fundit, sot e shoh si shkodran

Hamdi Salihi është një emër i lidhur ngushtë si me Vllazninë, ashtu edhe me Tiranën,.

Përcaktohet gjyqtari që ndan drejtësi në klasiken e Superiores, hera e parë që gjykon Vllazninë, 3 herë Tiranën

Sot në orën 18:00 hapet java e 21 e Kategorisë Superiore. Në Shkodër, zbresin në.

Ish-trajneri i Vllaznisë, Canaj: Egbo ka futur frymën e grupit, ekipi nuk bën gabime elementare

Ish-trajneri i Vllaznisë, Agim Canaj është ndalur te trajneri i Tiranës, Emanuel Egbo. Trajneri nga.

Superiorja starton me një klasike, Tirana kërkon fitoren e radhës në transfertë ndaj Vllaznisë

Java e 21 e Kategorisë Superiore ngre siparin pasditen e sotme, teksa në orën 18:00.

Egbo: Nesër nuk ka favoritë, nuk po na shtrojnë rrugën sepse edhe ne na kanë dëmtuar arbitrat

Tirana do të përballet ditën e nesërme kundër Vllaznisë në një ndeshje tepër delikate dhe.

Telashe për Tiranën në prag të sfidës me Vllazninë, sulmuesi kryesor është me grip

Kategoria Superiore rezervon ditën e nesërme ndeshjen e cila konsiderohet si derbi i Shqipërisë, Vllaznia-Tirana..

Kupa e Shqipërisë U17/ Derbi në kompeticionin e të rinjve, Partizani dhe Tirana kapin finalen

Partizani U17 ka arritur të sigurojë kalimin në finalen e Kupës së Shqipërisë për grupmoshën.

Tifogrupimi i Vllaznisë “thumba” ndaj Tiranës: Ne jemi frika juaj, ne jemi pushtimi, ne jemi vete historia

Ditën e premte do luhet një nga ndeshjet me më shumë histori dhe që gjithnjë.

FOTO / Bërrylat dhe racizmi, Ngo përgjigjet me Martin Luter King: Paqe dhe dashuri njerëz

Majkëll Ngo është bërë personazhi i ditës së djeshme për shkak të akuzave dhe kundërpërgjigjeve.

Kobinah: Ndaj Vllaznisë të hyjmë për fitore, për titullin të shohim në fund

Vinful Kobinah është kthyer në këtë sezon në një nga lojtarët më të vlerësuar te.

mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan