Majkëll Ngo e “masakroi” në FIFA, ka edhe një pyetje për Stërling

Koronavirusi e ka mbyllur në shtëpi Majkëll Ngo dhe ngushëllimi i tij i vetëm në.

FOTO/ “Transformimet” e lojtarëve të Tiranës, fotografi i famshëm i kthen në yje të “Hollywood”

Kjo periudhë karantinimi ka bërë që fotografi i Tiranës, Izmir Doda, tu gjejë nga një.

Grent Halili: Unë, presidenti që do shohë Tiranën si biznes. Po stërvitemi në stadium dhe kompleks

Grent Halili po pret me padurim që të kthehet në fushën e lojës përsëri, për.

Amerikano-latinët e Tiranës dalin për të marrë ajër, respektojnë të gjithë masat e sigurisë

Futbolli në vend është ndalur për shkak të koronavirusit, teksa lojtarët detyrohen të zbatojnë ushtrimet.

Një vit nga ndarja me legjendën e Tiranës, “Fanatics” kujtojnë Ali Memën

Është mbushur ditën e sotme një vit prej ndarjes nga jeta të legjendës së Tiranës,.

Foto e mbrojtësit të Tiranës shkakton reagime, replikë me ish-sulmuesin e kombëtares e Goxhën

Futbolli është ndalur për shkak të koronavirusit dhe tashmë loja po luhet jashtë fushe në.

Anësori i Tiranës i mbushur me optimizëm: Do e kalojmë këtë virus idiot të quajtur korona!

COVID-19 ka paralelizuar edhe Shqipërinë, teksa aktivitetet në vend janë stopuar dhe njerëzit këshillohen të.

Hamdi Salihi: Më vjen keq për mikun tim Shehi por Tirana del kampion

Hamdi Salhi po përgatitej që në mars të udhëtonte drejt Europës për të qenë pjesë.

Doka replikon me Abazajn: Akoma ke shpresa ti byrazer?

Xhiroja më e gjatë e Albi Dokës dhe ne të gjithëve në këto ditë koronavirusi.

Doka me mendjen te titulli: Ja kam thënë edhe Abazajt në sy, sapo të përfundojë gjithë kjo Tirana ngre trofeun

Koronavirusi i prishi shumë punë Tiranës me këtë ndërprerje, duke i ndalur vrullin drejt titullit.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan