Martini: Flamurtari është fanellë e rëndë, Europa më duket mëse e arritshme

Teuta pret ditën e nesërme në shtëpi, Flamurtarin. Një sfidë në dukje e thjeshtë, por.

Vila: 100-vjetorin e festojmë me Kupën e Shqipërisë, Flamurtari i lehtë vetëm në letër

Teuta pret nesër në Durrës, Flamurtarin. Një takim që konsiderohet i lehtë për vendasit të.

Çudia e Superiores, dy skuadrat më të forta në ndeshjet brenda janë “pa tifozë”

Sezoni 2019-2020 në Kategorinë Superiore po tregon javë pas jave se është shumë anormal dhe.

Arapi: Ju tregoj sekretin e “magjistares” serbe, nuk më pëlqen mënyra sesi iu ndërhy Kallakut te goli

Me kthimin e Renato Arapit “ingranazhet” e Teutës kanë nisur të lëvizin pa çedime. I.

Teuta me dy mungesa titullarësh ndaj Flamurtarit

Teuta pasi mori një fitore të bujshme me Partizanin që e mban në zonën e.

Premtimi i Aleksit: Do vazhdoj ta mund sa herë të luaj kundër Partizanit

Mesfushori i Teutës, Albano Aleksi, e cilëson si mëse të merituar fitoren e durrsakëve. Pas.

Martini: Jam i kënaqur nga Teuta, për Kallakun kemi sakrifikuar Vilën e Aleksin

Edi Martini, trajneri i Teutës pas ndeshjes së fituar me Partizanin ka pohuar: “Para ndeshjes.

VIDEO / E vendos Kallaku, Teuta mund Partizanin në kryeqytet dhe e zhyt në krizë

Teuta merr fitoren e radhës në kampionat duke mposhtur Partizanin kampion që tashmë duket se.

Rustem Hoxha flet para sfidës me kampionët: Kam ditë që mendoj rastin e humbur, nesër shkojmë vetëm për fitore

Ashtu është bërë zakon gjatë këtyre javëve të fundit, te Teuta kanë vendosur që konferencën.

Teuta pa mbrojtësin titullar ndaj Partizanit

Teuta do të luajë të mërkurën në mbrëmje një ndeshje të rëndësishme, pasi do të.