Barazimi ndaj Luftëtarit solli shkarkime në stafin teknik, Teuta njofton dy prurjet e reja

Barazimi me Luftëtarin nuk është kapërdirë lehtë nga drejtuesit e Teutës dhe kanë larguar dy.

Teutës i rikthehet kapiteni e mesfushori, por mungon sërish një mbrojtës

Teuta barazoi me Luftëtarin, duke lënë dy pikë në mënyrë dramatike në fund të sfidës.

Martini: Ndeshjen duhet ta mbyllnim me disa gola, tani Teuta rrezikon

Pas ndeshjes, trajneri i skuadrës së Teutës, Edi Martini është parë mjaft i mërzitur, për.

Luftëtari shokon Teutën në Durrës, Lika heroi i gjirokastritëve (VIDEO)

Teuta-Luftëtari 1-1 Goli: Idelino Gomez 15’/ Lika 89′ Luftëtari surprizon Teutën në Durrës,. Një perlë.

Martini vlerëson Luftëtarin: Janë ekip surprizë, s’më harrohet e kuqja e Çyrbjes

Edi Martini e njeh më mirë se kushdo Luftëtarin, jo thjesht të këtij sezoni, por.

Teuta pret Luftëtarin, durrsakët me dy mungesa ndaj gjirokastriteve

Teuta do të presë ditën e nesërme në orën 17:00, Luftëtarin. Durrsakët do kërkojnë të.

Situata te Teuta, kapiteni në pikëpyetje, kthehet Beqja

Teuta ka nisur që të mendojë për ndeshjen e radhës të cilën do ta luajë.

FOTO / Goditjet e Ngo, te Teuta bëjnë ironi me gjyqtarin: Nuk kishte pamje të qartë

Te Teuta nuk e harrojnë lehtë humbjen me Tiranën e aq më tepër situatën e.

Shyti: Arbitrat të jenë të vëmendshëm, loja e ashpër duhet penalizuar. Teuta me Tiranën nuk kanë tensione

Artan Shyti, një nga zyrtarët e Teutës i ftuar në emisionin Pressing në ABC News.

Teuta reagon për bërrylat e Ngo në fushë: Lojtar mostër, i shkaktoi frakturë tre futbollistëve

Tirana mposhti ditën e djeshme Teutën me rezultatin 2-1, mirëpo durrsakëve duket se përveç rezultatit.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan