“Revolucion” dhe titullarë në stol, Shkëmbi merr masat para Tiranës

Teuta e javëve të fundit nuk po ecën në rrugën e duhur, e madje me.

Nga disfata në stërvitje, te Teuta ka heshtje para Tiranës

Ecuria e javëve të fundit duket se po i ndërlikon sezonin dhe objektivin Europë skuadrës.

Një golashënues i pakënaqur, Latif pranë largimit nga Teuta

Kualifikimi i mundshëm në Europë nuk do të mbajë Amadu Latif në radhët e Teutës..

Shkëmbi: Lojtarët flasin të njëjtën gjuhë, por nuk i kuptoj as unë

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi, ka hedhur përsëri fajin te lojtarët me eksperiencë për humbjen.

VIDEO/ Flamurtari i krizës arrin zonën e Europës, i lëkund stolin Shkëmbit

Flamurtari ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme në shtëpi, duke mundur me rezultatin.

Teuta synon pikë, shkon e plotë drejt Vlorës

Teuta po mendon për ndeshjen e radhës në kampionat, atë me skuadrën e Flamurtarit të.

Shkëmbi optimist: Po punojmë me ritëm e dëshirë, me pak fat e kalojmë ngërçin psikologjik

Pas humbjes së thellë në Laç, trajneri Bledi Shkëmbi mendoi edhe largimin nga stoli i.

Osmani: E lehtë të gjesh fajtorin, i vumë kapakun pas humbjes në Laç

Tefik Osmani mendon se periudha negative që po kalon Teuta, nuk duhet zmadhuar, pasi skuadra.

Shkëmbi merr besimin e presidentit Hasanbelliu, Teuta vazhdon me korçarin në stol

“Dikush duhet të marrë përgjegjësi dhe kjo përgjegjësi më takon mua. Nuk kam pse fshihem..

Shkëmbi nuk fshihet: Përgjegjësitë më takojnë mua, do marrim një vendim për të mirën e Teutës

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi, ka pranuar se nuk funksionoi asgjë në ndeshjen me Laçin..