Mbrojtësi kryeqytetas lë Teutën, ja skuadra e Superiore ku ka gjetur akordin

Sot është zyrtarizuar largimi i mbrojtësit Silvester Shkalla. Shkalla e ka nisur karrierën në futbollin.

Teuta njofton mbylljen e bashkëpunimit me një lojtar, mbrojtësi dhe klubi ndahen me konsensus

Pas merkatos në hyrje, te Teuta e kanë radhën largimet. Kështu, durrsakët kanë zyrtarizuar mbylljen.

Mbledhja e sotme, Shyti: Ligji për sportin duhet të ketë prioritet nga shteti, kërkon të marrë taksa edhe nga investitorët privatë!

Sot ashtu si edhe ishte planifikuar në Federatën Shqiptare të Futbollit u organizua edhe mbledhje.

Një boshnjak për të zgjidhur problemet në mbrojtje, Teuta zyrtarizon firmën

Klubi i Teutës ka zyrtarizuar firmën e radhës në merkaton e janarit, duke përforcuar prapavijën.

Martini: Më mirë mos të kishte pushim gara, mungesat e blerjeve na prishën planet ndaj Laçit

Edi Martini, trajneri i Teutës ka marrë humbjen e parë, ndryshe nga viti i shkuar.

Mbyllet ndeshja në “Niko Dovana”, Laçi tregon “dhëmbët” në start

Laçi e nis mbarë Vitin 2020 dhe skuadra e Cungut edhe pse pati shumë largime,.

Teuta rikthen në Superiore sulmuesin shkodran, durrsakët zyrtarizojnë marrëveshjen me Hebajn

Teuta ka kryer një goditje të bujshme në merkato teksa ditën e sotme durrsakët kanë.

Martini: Pres dy përforcime, me drejtuesit kam rënë dakord për Europën

Edi Martini, trajneri i skuadrës së Teutës, në prag të ndeshjes së radhës me Laçin.

Çyrbja: Prisni një Teutë solide, luftojmë në të dy “frontet”

Një dekadë në Superiore, ka provuar që të luajë me Erzenin në Kategorinë e Parë,.

Frashëri: Kemi eliminuar gabimet, Teuta do “flasë” kur të vijë momenti

Stivi Frashëri është në një formë shumë të mirë dhe ka arritur të gjejë veten,.

mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan