U mundën thellë në Laç, por Vila s’e bën dramë: Teuta s’ka frikë asnjë kundërshtar!

Emiljano Vila u rikthye në verë në Durrës dhe ka luajtur si titullarë thuajse në.

Shkëmbi: Teuta e mund prapë Bylisin, s’kam ndjesi për “ish-ët”!

Teuta u ka dhënë dorën e fundit përgatitjeve për sfidën që do të luajë nesër.

Bylisi me mendjen te Teuta, në Ballsh duan ta “nisin” aty ku e kanë lënë!

Bylisi s’njeh pushime dhe dje ballshiotët kanë zbritur në fushën e stërvitjes pasi të dielën.

Teuta me mendjen te Bylisi, rikthehet mesfushori shkodran që mungoi në Laç

Teuta ka nisur që të mendojë për transfertën me Bylisin që do ta zhvillojë në.

Shkëmbi pas humbjes: Përgjegjësia është e imja, mendoj se ishte vetëm një ditë e keqe

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi, mori përgjegjësinë për humbjen e thellë 3-0 në fushën e.

VIDEO / Nuabueze udhëheq Laçin e frikshëm, i jep leksion Teutës pretendente

Skuadra e Laçit ka marrë sot një fitore shumë të rëndësishme për të ringjallur pretendimet.

Çyrbja beson te titulli: Kampionati është i gjatë, i falënderoj të gjithë për rikthimin

Arbër Çyrbja u rikthye këtë verë te Teuta pas një aventure jo shumë pozitive me.

Shkëmbi: Këtu punohet me dëshirë për rezultate, Vrapin e falënderoj për ndihmën e madhe

Para ndeshjes së nesërme ndaj Laçit, në konferencën për shtyp, tekniku i Teutës Bledi Shkëmbi,.

Teuta si në asnjë ndeshje tjetër, Shkëmbi e ka skuadrën e plotë në Laç

Teuta si asnjëherë tjetër, në transfertën e mesjavës që do të luajë në Laç do.

Arapi: Na lind e drejta të pretendojmë për titull, cilësia në kampionat nuk është e lartë

Kapiteni i Teutës, Renato Arapi, beson se durrsakët të cilët kryesojnë renditjen, kanë pse të.