sex hikayeleri porno izle kartal escort

Shefi i klubit të Teutës, Furxhi: Kupa objektiv i skuadrës prej fillimit të sezonit

Shorti i Kupës së Shqipërisë e ka vendosur Teutën në gjysmëfinale përballë Kukësit. Kupa është.

Arapi: Dikur ishte Devi Muka, sot është Sherif Kallaku. Momenti i duhur për hapin e madh

Renato Arapi vlerëson maksimalisht aftësitë e Sherif Kallakut, yllit të skuadrës së Teutës i cili.

Martini: Doja të shënonim më shpejt që të pushonim, Tiranën dhe Kukësin i kemi mundur më parë

Teuta ka mundur të marrë një fitore shumë të rëndësishme ditën e sotme ndaj Vllaznisë,.

VIDEO / Penallti e humbur dhe i kuq, Teuta eliminon Vllazninë e dorëzuar

Teuta ka kaluar në gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë duke eliminuar pa shumë probleme Vllazninë.

Hebaj nuk fshihet: Do të dëshiroja të luaja me ekipin ku jam rritur

Rubin Hebaj nuk e fsheh dëshirën që ka për t’u kthyer përsëri te Vllaznia. Sulmuesi.

VIDEO/ Teuta e zgjidh në pjesën e dytë, durrsakët likujdojnë me “manita” Luftëtarin

Luftëtari-Teuta 1-5 Shënues: Hebaj 51′, Kallaku 61′, 72′, 89′, Avdyli 81’/ Haxhiu 58′ KV: Puci,.

Martini nuk i zë besë Luftëtarit: Nuk ka rotacion, me Tiranën bëmë ndeshjen më të mirë

Trajneri i Teutës, Edi Martini, nuk e mendon rotacionin as me Luftëtarin, ndoënse në letër.

E ardhmja e tij është shumë e diskutuar, zbulohet ekipi i ri i Kallakut për sezonin e ardhshëm

Sherif Kallaku është një nga talentët më të mëdhenj në Kategorinë Superiore. Në këtë formë,.

Martini ka gati edhe dy titullarë, sulmuesi shkodran nuk rrezikon për Luftëtarin

Teuta kishte probleme për ndeshjen me Tiranën, sepse Arbër Çyrbja për shkak të një dëmtimi.

Kallaku: Ishte ndeshje vitrinë për lojtarët që duhet të shiten, shpresoj të luaj në një kampionat më të fortë

Sherif Kallaku ishte një nga futbollistët më të dalluar në radhët e Teutës, ditën e.