Martini i ka idetë e qarta: Teuta për vendin e dytë, më shumë problem psikologjik se fizik

Trajneri i Teutës, Edi Martini, ka vendosur objektiva të qarët poër ekipine tij për pejsn.

VIDEO/ Sfida speciale e dy talenteve të Teutës, Kallaku dhe Vila ekzekutojnë penalltitë “marramendëse”

Klubi i Teutës është rikthyer ditën e djeshme me stërvitjen në grup, e zhvilluar me.

Teuta në fushë me mungesa, ja tre lojtarët që nuk ishin sot

Teuta e Durrësit ka dal sot në stërvitje dhe trajneri Edi Martini nuk kishte tre.

Superiorja bëhet gati për start/ Teuta zbret në fushë, nis përgatitja me objektiv Laçin

Kampionati shqiptar shpreson që të marrë miratimin nga organet kompetente për të zbritur në fushë.

Zbulimi i Teutës për “VipSport”, Vila: Ja synimet e mia, tani i druhemi vetëm vapës!

Për Lorenco Vilën nuk ka qenë e lehtë kjo periudhë, e megjithatë mungesën e futbollit.

Intervista për VIP Sport, Martini: Prisnim me padurim kthimin. Titulli? Të rëndësishme dy ndeshjet e para

Mbledhja e sotme në FSHF nuk ka parë të diskutojnë për rifillimin e kampionatit vetëm.

Zyrtare/ Mbaron pas gjashtë muajsh aventura e sulmuesit me Teutën

Idelino Gomez erdhi te Teuta në merkaton e dimrit si nje lojtar, i cili do.

Mesfushori i Teutës: Pas tërmetit vjen Koronavirusi, na duket sikur e ham bukën pa lodhje…!

Lojtarët e Teutës janë stërvitur sipas një strategjie të drejtuesve të klubit durrsak, në grupe.

Rustem Hoxha: Tërmeti ishte tmerr i vërtetë, virusi nuk krahasohet me të. Këtë vit dua Kupën

Teuta e këtij sezoni ka gjetur pikën e saj të fortë te prapavija, duke u.

Hebaj: Dëmtimet nuk po më lejojnë të eci para, Teuta do Kupën e Shqipërisë

Rubin Hebaj ishte një lojtarët, nga i cili duhej të dëgjonim shumë suksese, por shkodrani.