Një dëmtim bën me dhimbje koke trajnerin Nica, shqetëson mesfushori maqedonas

Teuta ka pësuar shumë ndryshime në merkaton e dimrit, duke nisur nga stoli, ku vendin.

U mungonte vetëm barazimi, Teuta ka shumë “fytyra” në Antalia

Teuta ka barazuar në takimin e rradhës, për përgatitjet dimërore në prag të vazhimit të.

Fitorja nuk kënaq Nicën: Na duhet edhe një sulmues!

Fitorja në miqësorne e sotme ka kënaqur përgjysëm teknikun e Teutës, Stavri Nica, i cili.

Teuta siguron miqësoren e tretë, të enjten zbret përsëri në fushë

Skuadra e Teutës vazhdon përgatitjet për pjesën e dytë të sezonit ashtu si shumë skuadra.

Vjen fitorja e parë për Stavri Nicën, Teuta ia del në Antalia

Në ndeshjen e sotme miqësore ka ardhur fitorja e parë për Stavri Nicën, në drejtimin.

Teuta zyrtarizon miqësoren e dytë në Turqi, luan nesër me Osmaniyesporin

Trajneri Stavri Nica do të ketë mundësi ta testojë skuadrën e tij në një tjetër.

Mbrojtësi Gjorgjievski e nis ters, protagonist negativ në humbjen e Teutës

Teuta ka luajtur sot pasdite ndeshjen e parë miqësore në Turqi, ku përballë kishte skuadrën.

Falsifikimet, kryetari i Shoqatës Durrës thellon skandalin e FSHF-së

Skandali i shoqatave fantazmë, që u zbulua pak ditë më para përmes një investigimi të.

Teuta gjen miqësoren e parë në Turqi, kundërshtar nga Çekia

Teuta është një nga skuadrat që po e zhvillon fazën përgatitore në Turqi dhe tashmë.

Teuta shpall listën e Turqisë, 23 lojtarë të gatshëm për trajnerin Nica

Teuta do të lërë nesër Shqipërinë për të vazhduar edhe ajo fazën përgatitore në Turqi,.