Anderlehti i kërkon Abazajt të heqë dorë nga rroga, në verë e cilëson të larguar

Ky duhej të ishte viti i konfirmimit të Kristal Abazajt dhe kthimit në nivelet më.

Klubet shqiptare e dinë që FSHF nuk do i ndihmojë, i drejtohen qeverisë: Jemi në vështirësi!

Goditja e rëndë ekonomike që po pason përhapjen e pandemisë, ndjehet edhe në futbollin e.

FOTO / As masat e COVID-19 nuk ndalin Kukësin, vazhdon puna në kantierin e stadiumit

As pandemia e koronavirusit që ka pushtuar gjithë botën dhe as masat e ndërmarra duke.

Grent Halili: Unë, presidenti që do shohë Tiranën si biznes. Po stërvitemi në stadium dhe kompleks

Grent Halili po pret me padurim që të kthehet në fushën e lojës përsëri, për.

Edi Martini, nga roje lagje ne ’97 te ëndrra për titull. Atë që bëri Skënderbeu do ta kishet bërë Vllaznia

Edi Martini i “është nënshtruar” koronavirusit dhe është detyruar të respektojë rregullat e vendosura nga.

Kaos në Bashki për pagat e Vllaznisë, Kryetarja e Këshillit akuzon për manipulim

Klubi i Vllaznisë është një nga të shumtët që nuk janë privatizuar dhe vazhdojnë të.

Foto/ Lojtarët e Kukësit dhe Laçit sfidojnë rregullat e qeverisë, stërviten në grup në fushën e blertë

Është normale që lojtarët e të gjithë ekipeve të Superiores dhe jo vetëm, të kenë.

VIDEO/ E nisi Edon Hasani, futbollistët e Superiores sjellin trendin e ri të flokëve

Edon Hasani para pak ditësh vendosi të qethet dhe pasi përfundoi tha: Edhe me mu.

Amerikano-latinët e Tiranës dalin për të marrë ajër, respektojnë të gjithë masat e sigurisë

Futbolli në vend është ndalur për shkak të koronavirusit, teksa lojtarët detyrohen të zbatojnë ushtrimet.

“Përndjekje dhe kanosje”, ish-futbollisti Klodian Duro është arrestuar para dy ditëve

Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur për ish-futbollistin e kombëtares, Klodian Duro. Ish-mesfushori është arrestuar.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan