E njoftoi se do t’i qëndronte me çekan te koka, Pëllumbi: Brenda objektivave, faleminderit profesor

Skënderbeu arriti të fitonte ndaj Kukësit me rezultatin e pastër 0-3 duke hedhur një tjetër.

Ja si janë hapur gazetat sportive për ditën e sotme

Faqet e para të “Panorama Sport” dhe mediave të tjera të mëdha sportive ndërkombëtare.

Devolli: Ndoshta e dua Tiranën më shumë se disa në klub, gjyqtarët shqiptarë nuk i lëmë rehat çdo javë

Trajneri i Kastriotit, Bledar Devolli, mendon se merita kryesore e skuadrës së tij është se.

Luftëtari siguron mbijetesën, Ruçi: Vit i mbushur me sakrifica; Aleksi: Edhe unë kontribuova

Në ndeshjen mes Tiranës dhe Kastriotit të mbyllur në barazim 0-0, fitues i vërtetë ka.

VIDEO / Risi në kampionatin shqiptar, respektohet ekipi fitues i Superiores

Ndeshja e sotme mes Teutës dhe Patizanit ka dhuruar një gjest shumë të veçantë para.

Daja: Flamurtari ka fanellë të rëndë, qëndroj këtu nëse ndryshojnë gjërat

Ilir Daja ka deklaruar se është gati të qëndrojë te Flamurtarit nëse situata financiare në.

Shkëmbi: Partizani duhet respektuar se është kampion me meritë, i kemi kaluar problemet psikologjike

Pas ndeshjes së fituar ndaj Partizanit, trajneri i Teutës Bledi Shkëmbi shprehet se ekipi i.

Gjoka: Ndeshja më e shëmtuar dhe nuk e kisha menduar, ndaj Partizanit me tjetër fytyrë

Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka u shpreh i zhgënjyer për humbjen që skuadra e tij.

Mema akuzon për mungesë sakrifice e karakteri sportiv dhe zbulon: Kishte skenarë me tifozët

Trajneri i Tiranës, Ardian Mema, ka pranuar se shumë futbollistë të skuadrës së tij nuk.

Starova: Shumë futbollistë nuk e dhanë maksimumin, Flamurtari nuk kishte çfarë humbiste

Trajneri i Laçit, Sulejman Starova ka kritikuar skuadrën e tij pas humbjes që pësoi ndaj.