Disa në shtëpi e disa në fushë, kush vendos barazi për klubet dhe lojtarët?!

Skuadra e Teutës po vijon përgatitjet, ashtu si dhe Tirana e Kukësi, kur lojtarët janë.

Cungu: Po laj disa borxhe ndaj familjes, duke bërë lulishtarin, meritën te Tirana e ka Egbo

Nga Shkodra, aty ku po kalon këto ditë vetëizolimi, trajneri Armando Cungu ka bërë një.

VIDEO / Kohë pushimesh, por Dinamo i kujton Egbosë dhe Tiranës golin e veçantë të Daniel Xhafajt dhe titullin në 2001!

Kampionati është i pezulluar, por duket se tashmë ka nisur prej javësh edhe një garë.

Speciale e “VipSport”/ “Leksione për portierët”, trajneri shqiptar Meta: “Gardianët” e vuajnë më shumë, ja si t’i mbajmë në formë

Drejtuesit fierakë arritën një risi në verë, duke afruar te Apolonia një trajner portierësh si.

Edhe një muaj pa ndeshje/ FSHF nuk parashikon fillimin e kampionatit para majit, tifozët në varësi të situatës

Mendja tashmë është e gjitha në luftën kundër COVID-19 me shpresën që duke respektuar masat.

Ekskluzive / Zbulohen 3 variantet me data që FSHF u propozon klubeve për vazhdimin e kampionatit

Federata Shqiptare e Futbollit po punon për të hartuar disa plane në mënyrë që të.

Majkëll Ngo e “masakroi” në FIFA, ka edhe një pyetje për Stërling

Koronavirusi e ka mbyllur në shtëpi Majkëll Ngo dhe ngushëllimi i tij i vetëm në.

FOTO/ “Transformimet” e lojtarëve të Tiranës, fotografi i famshëm i kthen në yje të “Hollywood”

Kjo periudhë karantinimi ka bërë që fotografi i Tiranës, Izmir Doda, tu gjejë nga një.

“Karantinë pa ajrosje”, gjykata jep masën e sigurisë për ish-futbollistin Duro

Bëri mjaft bujë ditën e djeshme lajmi për arrestimin e ish-futbollistit Klodian Duro. Ish-mesfushori i.

Ja si janë hapur gazetat sportive për ditën e sotme

Faqet e para të mediave të mëdha sportive ndërkombëtare

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan