Jupi: Fanella e Tiranës është zbehur, tani është ekip i vogël. Nuk e di ç’do të ndodhte të ishte edhe Kamza

Ish-futbollisti Redi Jupi, i cili në karrierën e tij ka veshur edhe fanellën e Tiranës,.

Zyrtare / Ndryshim datash, shtyhen ndeshjet e dy javëve të fundit të Kategorisë Superiore

Ndryshojnë datat për dy javët e fundit të ndeshjeve të Kategorisë Superiore. FSHF ka bërë.

Shefi i garave Nurishmi kërcënon klubet: Pa stadiume nuk merrni pjesë në garë!

Shefi i garave në FSHF, Lysjen Nurishmi i ftuar emisionin “E hëna sportive” në Rtshsport.

Intervista për Vipsport/ Memelli: Shumë e lehtë ta kritikosh Tiranën, lojtarët të jenë më të përgjegjshëm!

Migen Memelli është nga ata ish-lojtarë që i ka dhënë fanellës së Tiranës dhe që.

Osmani është gati, mungon Sidibe dhe në dyshim një tjetër titullarë, ja situata në Durrës

Teuta do të ketë sërish mungesa në transfertën delikate të Krujës. Durrsakët kanë humbur mesfushorin.

Luftëtari me mungesa, pa pesë titullarë edhe ndaj Skënderbeut

Luftëtari do të vijojë që të ketë mungesa të lojtarëve titullarë dhe bëhet fjalë nga.

Bruno Telushi në Kombëtare, mesfushori vlonjat merr ftesën kuqezi

Jo vetëm Lorenc Trashi. Partizani do të ketë edhe një futbollist tjetër në Kombëtare, pasi.

Ish-sulmuesi i Partizanit, Dosti: Tirana është në kaos, Kastrioti ka dhënë shumë për futbollin

Ish-sulmuesi i Partizanit, Edmond Dosti mendon se Tirana ka probleme të thella, ndërsa shtoi se.

Ja si janë hapur gazetat sportive për ditën e sotme

Faqet e para të “Panorama Sport” dhe mediave të tjera të mëdha sportive ndërkombëtare.  .

Herald Marku: Lamë dy pikë me Tiranën, vjen keq që flitet vetëm për kundërshtarët tanë

Mesfushori i Kastriotit, Herald Marku, mendon se skuadra e tij duhet të marrë më shumë.