Çyrbja: Prisni një Teutë solide, luftojmë në të dy “frontet”

Një dekadë në Superiore, ka provuar që të luajë me Erzenin në Kategorinë e Parë,.

Krasniqi: Do shënoj më shumë, Skënderbeu na jep mundësi të kalojmë në një ligë më të fortë

Blerim Krasniqi pritet të jetë një nga lojtarët, ku do të mbështet ofensiva e Skënderbeut.

Vllaznia e mban merkaton hapur, Jonuz konfirmon afrimin e fundit

Vllaznia tashmë është e përqendruar te ndeshja e pare zyrtare e 2020, ajo me Flamurtarin.

Murataj: Bylisi trampolinë Europiane, presidenca ka menduar për merkato cilësore

Valentino Murataj është një nga pikat e  forta të skuadrës ballshiote dhe këtë e ka.

Momenti për t’i dhënë “gaz”, Tirana ka në favor kalendarin

Tirana ka mbyllur mini fazën përgatitore në Turqi dhe tashmë përgatitet për të startuar pjesën.

Buzëqesh Vllaznia, i kthehet një nga lojtarët më të spikatur

Hygor ishte një nga lojtarët më të mirë të pjesës së parë të sezonit për.

Mbrojtësi golashënues i Bylisit, Goxha: I kërkojmë një dhuratë presidentit, kundërshtarët të na kenë frikë

Jurgen Goxha është një nga futbollistët më të rëndësishëm për Bylisin. Mbrojtësi jep kontribut të.

VIDEO/ 10 vite pa Panajot Panon, Partizani kujton legjendën

Një nga figurat më identifikuese të Partizanit është padyshim Panajot Pano, i cili me të.

Ja si janë hapur gazetat sportive për ditën e sotme

Faqet e para të “Panorama Sport” dhe mediave të mëdha sportive ndërkombëtare.

Rrëfimi i Demit / Negociatat 20 orë me Sormanin, Mala, Rexhinaldo e gabimi me Rrahmanin

Presidenti i Partizanit, Gazment Demi, ka folur për shumë nga temat më të nxehta të.