sex hikayeleri porno izle kartal escort

Kukës sulmues sot në mbrëmje, ja zgjedhjet e trajnerit Milinkovic!

Kukësi ka sot shansin të shtojë një trofe në palmaresin e tij, pasi është favorit.

Mirel Josa, trajneri rekordmen i Superkupës

  Mirel Josa është trajneri që e ka fituar më shumë Superkupën e Shqipërisë gjatë.

Gjashtë trajnerët e huaj që kanë fituar Superkupën e Shqipërisë

Superkupa e Shqipërisë do të njohë fituesin e radhës pas finales që do të luhet.

Lajmi i fundit/6 gjyqtarë për ndeshjen e Superkupës, ja emrat!

Ndeshja e nesërme mes Tiranës dhe Kupës, e vlefshme për Superkupën e Shqipërisë, do të.

Superkupa e Shqipërisë, Ze Maria sfidon Kukësin kampion dhe Milinkovic

Kukësi dhe Tirana luajnë nesër, në stadiumin “Selman Stërmasi”, për trofeun e parë të sezonit,.

Dalin në shitje biletat e Superkupës së Shqipërisë, ja çmimet e tyre!

Tirana dhe Kukësi do të luajnë të mërkurën ndeshjen e Superkupës së Shqiëprisë, duke diskutuar.