Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Rekordet e Tiranës në Superkupën e Shqipërisë

  Tirana do të luajë sot kundër Kukësit (ora 19:00) finalen e saj të 14-të.

Firmosi për Kukësin, fati e vendos përballë klubit që e konsideron shtëpinë e tij

Elis Bakaj firmosi për Kukësin gjatë kësaj merkatoje vere, pasi u largua nga Vllaznia në.

Superkupa në baste/ Kukësi super i favorizuar ndaj Tiranës

Sot në orën 19:00 do të luhet Superkupa e Shqipërisë. Në “Selman Stërmasi”, Kukësi si.

Tirana e re, gjysma e skuadrës debuton sot me fanellën bardheblu

Tirana luan sot ndeshjen e parë zyrtare të sezonit të ri. Do të tentojë të.

Kukës sulmues sot në mbrëmje, ja zgjedhjet e trajnerit Milinkovic!

Kukësi ka sot shansin të shtojë një trofe në palmaresin e tij, pasi është favorit.

Mirel Josa, trajneri rekordmen i Superkupës

  Mirel Josa është trajneri që e ka fituar më shumë Superkupën e Shqipërisë gjatë.

Gjashtë trajnerët e huaj që kanë fituar Superkupën e Shqipërisë

Superkupa e Shqipërisë do të njohë fituesin e radhës pas finales që do të luhet.

Lajmi i fundit/6 gjyqtarë për ndeshjen e Superkupës, ja emrat!

Ndeshja e nesërme mes Tiranës dhe Kupës, e vlefshme për Superkupën e Shqipërisë, do të.

Superkupa e Shqipërisë, Ze Maria sfidon Kukësin kampion dhe Milinkovic

Kukësi dhe Tirana luajnë nesër, në stadiumin “Selman Stërmasi”, për trofeun e parë të sezonit,.

Dalin në shitje biletat e Superkupës së Shqipërisë, ja çmimet e tyre!

Tirana dhe Kukësi do të luajnë të mërkurën ndeshjen e Superkupës së Shqiëprisë, duke diskutuar.