Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Ditë e veçantë për kapitenin, Karabeci feston ditëlindjen me trofeun e Superkupës dhe u bën apel tifozëve

Erando Karabeci ka festuar sot 28-vjetorin e lindjes, ndërsa kjo datëlindje për kapitenin e Tiranës.

Detajet e Superkupës/ Ze Maria, puthje në fushë me bashkëshorten, Stivi Frashëri si “ultras”, portieri i dytë i Kukësit si zv.trajner

Superkupa e Shqipërisë e luajtur sot në “Selman Stërmasi” mes Kukësit dhe Tiranës prodhoi lojë,.

Pesë trajnerët e huaj të Tiranës që kanë fituar Superkupën

Janë pesë trajnerët e huaj që kanë fituar Superkupën e Shqipërisë me Tiranën, që të.

FOTO/ FSHF qesharake, organizim skandaloz i Superkupës

Pas përfundimit të Superkupës së Shqipërisë mes Kukësit dhe Tiranës, siç është traditë, në mesin.

11 trofetë e Tiranës në Superkupë

  Tirana fitoi 1-0 me Kukësin në finalen e saj të 14-të në Superkupën e.

Libri i artë i Superkupës së Shqipërisë

Tirana e fitoi për herë të 11-të Superkupën e Shqipërisë, qysh kur ajo u themelua.

Ze Maria: Nisje perfekte për sezonin, Doka do qëndrojë deri në janar

Pas fitores kundër Kukësit dhe ngritjes së trofeut të Superkupës, trajneri i Tiranës, Ze Maria.

Milinkovic: Ndikoi largimi me të kuq i Shametit

  Trajneri i Kukësit, Mlladen Milinkoviç, humbi një nga bastet e premtuara ndaj presidentit Safet.

Tirana fiton Superkupën e Shqipërisë, vendos goli i Hoxhallarit

Në “Selman Stërmasi” luhet finalja e edicionit të 24-t të Superkupës së Shqipërisë, ku përballë.

23 fituesit e Superkupës së Shqipërisë

  Sot në “Selman Stërmasi” do të zhvillohet finalja e edicionit të 24-t i Superkupës.