Skënderbeu mbyll përgatitjet, dy mungesa në Superkupë ndaj Laçit

Orges Shehi bëhet gati për debutimin zyrtar në futbollin shqiptar. Pas miqësoreve të zhvilluara këto.

Mërgjyshi: Në Superkupë të bëjmë mrekullinë si ndaj Anorthosis

Testi i parë i Artan Mërgjyshit në pankinën e Laçit nuk do të jetë një.

Autobusë falas për tifozët, Skënderbeu kërkon mbështetje për ndeshjen e Superkupës

Për ta nisur sezonin me një trofe të fituar, Skënderbeu kërkon edhe mbështetjen e tifozëve.

Skënderbeu-Laçi në “Selman Stërmasi”, fiksohet orari i ndeshjes së Superkupës

Sezoni i ri 2018-2019 do të çelet me ndeshjen e Superkupës së Shqipërisë, Skënderbeu-Laçi. Kjo.

Skënderbeu fitoi të dy trofetë, ja çfarë thotë rregullorja e FSHF-së për Superkupën!

Për herë të parë në historinë e tij, Skënderbeu arriti të shpallet kampion i Shqipërisë.

Në Ugandë i bëjnë jehonë dy futbollistëve të Tiranës pas suksesit në Superkupë

onny Maweje dhe Yunus Sentamu kanë marrë vëmendjen e mediave në Ugandë pas suksesit të.

Ditë e veçantë për kapitenin, Karabeci feston ditëlindjen me trofeun e Superkupës dhe u bën apel tifozëve

Erando Karabeci ka festuar sot 28-vjetorin e lindjes, ndërsa kjo datëlindje për kapitenin e Tiranës.

Detajet e Superkupës/ Ze Maria, puthje në fushë me bashkëshorten, Stivi Frashëri si “ultras”, portieri i dytë i Kukësit si zv.trajner

Superkupa e Shqipërisë e luajtur sot në “Selman Stërmasi” mes Kukësit dhe Tiranës prodhoi lojë,.

Pesë trajnerët e huaj të Tiranës që kanë fituar Superkupën

Janë pesë trajnerët e huaj që kanë fituar Superkupën e Shqipërisë me Tiranën, që të.

FOTO/ FSHF qesharake, organizim skandaloz i Superkupës

Pas përfundimit të Superkupës së Shqipërisë mes Kukësit dhe Tiranës, siç është traditë, në mesin.