Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Shehi: Partizani është favorit, Duro do ta ketë të vështirë me mbrojtjen

Orges Sheshi sheh skuadrën e Partizanit si favorite për të fituar Superkupën e Shqipërisë në.

Superkupa i besohet arbitrave ndërkombëtarë, Partizani dhe Kukësi nisin sezonin me trofe

Sot në “Elbasan Arena” do të luhet finalja e Superkupës së Shqipërisë, ku Partizani, kampion.

Superkupa/ Partizani dhe Kukësi në testin e parë zyrtar, transmetohet pa pagesë për tifozët

Partizani dhe Kukësi do të luajnë ndeshjen e parë zyrtare mes tyre për këtë sezon.

Vangjeli: Pozitive që e nisëm sezonin me trofe, tani le ta mbyllim kështu edhe në fund

Edhe pse te skuadra e Skëndërbeut pati shumë largime të lojtarëve kryesorë gjatë kësaj merkatoje.

Orges Shehi: Skënderbeu nuk vdes kollaj, kemi afruar lojtarë premtues

Orges Shehi ka nisur sot zyrtarisht aventurën e tij si trajner duke drejtuar Skënderbeun në.

Bregu për Vip Sport: Nuk ka më të fortë se Skënderbeu, të motivuar nga padrejtësia

Dejvi Bregu ka qenë protagonisti kryesor i fitores së sotme të Superkupës nga Skënderbeu, pasi.

Takaj: Trofe i rëndësishëm, por kampionati është ndryshe. Do bëjmë edhe 3 afrime

Presidenti I Skënderbeut, Ardian Takaj, është shfaqur mjaft entuziast në përfundim të ndeshjes për trofeun.

Radas: I lumtur që mora shiritin, uroj që të rinjtë të përshtaten shpejt

Marko Radas është lideri i ri i Skënderbeut në fushë, pasi ka trashëguar shiritin e.

Foto/ Risia e Superkupës, asnjë forcë policie në stadium

Kërkesat e tifozëve duken se janë dëgjuar dhe do të plotësohen nga Federata Shqiptare e.

VIDEO / Skënderbeu fiton gjithçka, merr edhe Superkupën

Skënderbeu ka plotësuar treshen e trofeve për edicionin e fundit, duke fituar edhe Superkupën, pas.