Heronjtë e Malagës, Sadiku dhe mesfushori i kanë dhuruar 18 pikë ekipit

Malaga është duke kaluar një sezon të vështirë teksa renditet në gjysmën e poshtme të.

Lajmëroi në “Facebook” se është me Covid-19, Maloku: Nuk jam i infektuar, më kanë vjedhur llogarinë

Mëngjesin e sotëm nga llogaria e Leonardo Malokut në “Facebook” u njoftua se 21-vjeçari është.

Nga Australia e largët, edhe mesfushori shqiptar në karantinë. Basha: I moshuar për Europën

Prej më pak se një viti, mesfushori shqiptar, Migjen Basha është pjesë e kampionatit Australian. .

VIDEO/ Jo më letër higjenike, Broja nis një tjetër sfidë në rrjetet sociale

Me futbollin e ndalur për shkak të COVID-19, lojtarët tashmë të detyruar të qëndrojnë në.

Priste rezultatin e tamponit, Klaus Gjasula mund të marrë frymë lirisht: Gjithçka në rregull

Java e fundit ka qenë më e të vërtetë e ethshme për Klaus Gjasulën. Mesfushori.

COVID-19 / Sulmuesi shqiptar i infektuar jep lajmin e mirë: Do ju tregoj që e kalova me sukses sfidën

Valdrin Mustafa duket se ka kaluar më të keqen sa i përket infeksionit të tij.

Llullaku i alarmuar: Nuk e kuptoj pse në Bjellorusi janë kaq moskokëçarës. Nuk është normale

Thuajse e gjithë bota ka ndaluar kampionatet e futbollit, por Bjellorusia këtë fundjavë ka filluar.

“Zbërthehet” Migjen Basha: Më futën në karantinë, Italia më dha gjithçka

Migjen Basha prej fillimit të këtij sezoni ka lënë Europën dhe është transferuar në Australi.

Në Bjellorusi luhet akoma futboll, Elis Bakaj: Të argëtohen njerëzit, unë s’kam gjë në dorë

Elis Bakaj është një ndër ta paktët futbollistë shqiptarë që luan akoma, pas ndërprerjes së.

FOTO/ Tërmet me pasoja të rënda dhe Covid-19 në Kroaci, Uzuni e Mersinaj shprehin mbështetjen e tyre

Kroacinë e kanë goditur dy fatkeqësi përnjëherësh, duke vënë në alarm gjithë popullin. Ndërkohë që.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan