Menaxheri i vë vulën: Hysaj larg Napolit, por nuk e kemi mendjen te e ardhmja tani

Mario Xhiufredi, menaxheri i Elseid Hysajt, ka bindjen e plotë se futbollisti në verë do.

Broja na tregon izolimin e tij: Po ndihmoj mamanë në gatim, luaj GTA e Call Of Duty por edhe stërvitem

Ashtu si pjesa tjetër e futbollistëve, edhe Armando Broja është izoluar në shtëpinë e tij,.

Tare dhe Lotito në punë për rinovimet, gati kontrata rekordmene për gardianin Strakosha

Lacio është duke përjetuar një sezon të shkëlqyer deri më tani, një sezon i cili.

Futbolli në Bjellorusi vazhdon, Bakaj: Çfarë mund të bëj unë, jam profesionist. Tani na duhet pozitivitet

Mes kaosit që ka kapluar të gjithë Europën, Bjellorusia vendosi javën e kaluar të niste.

Koronavirusi i prishi punë për ndeshjen më të rëndësishme, Kamberi: Xherrad është fans i imi!

Florian Kamberi u transferua në këtë janar nga Hibernian te klubi legjendar i Rejnxhërs. Ky.

FOTO / Nisma e të dashurës së Gjimshitit, kthen dyqanin e modës në fabrikë për maska

Të gjithë po mundohen që të ndihmojnë si të munden për të përballuar krizën e.

Domgjoni: Ndërprerja? Takim me klubin për pagat, Tirana e meriton titullin

Turqia ishte një nga kampionatet e Europës që u mbyll vetëm pak ditë më parë..

Balaj: Situatë e vështirë, më mungojnë asistet e Roshit në Austri

Në një intervistë që ka dhënë për “Supersport”, sulmuesi shkodran i kuqezinjve, Bekim Balaj ka.

VIDEO/ Hysaj provon rrengun e famshëm dhe bën “qull” gruan

Elseid Hysaj nuk njihet si një person me shumë humor, por ndonjëherë e nxjerr origjinën.

Dy talentet shqiptarë drejt akademive të Romës, peng i transferimit nga “COVID-19”

Situata e “Covid-19”, duket se jo vetëm që ka pezulluar futbollin , por po ndikon.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan