Një nga më të lakuarit, media italiane ngatërron mbiemrin e mbrojtësit shqiptar

Amir Rrahmani ka qenë një nga emrat e mbrojtësve më të lakuar në këtë sezon.

Murinjo në sulm për dy yjet e Lacios, kërkon mesfushorin dhe Strakoshën

Sirenat angleze nuk kanë pushuar thuajse asnjëherë për Tomas Strakoshën. Sezoni i shkëlqyer me Lacion,.

Asani tregon si e kalon një ditë të zakonshme në Suedi: Po bezdisem nga kjo situatë

Jasir Asanit i duhet ende të presë për të filluar kampionatin me klubin e ri.

Ish-kapiteni i Fiorentinës: Në shtëpi flas vetëm shqip, nuk prisja që Kumbulla të luante kaq shpejt në Serinë A

Erald Lakti është një nga talentet shqiptarë me perspektivë, teksa më parë ka mbajtyur edhe.

Kohë të vështira, por mesfushori i kombëtares merr një dhuratë të madhe

Një lajm fantastik ka ardhur ditën e sotme për mesfushorin e kombëtares, Taulant Xhaka. Futbollisti.

Dy raste të konfirmuara me COVID-19 te Fenerbahçe, del përgjigja për Muriqin

Numri i të infektuarëve në Turqi ka nisur tashmë të rritet, ndërsa janë konfirmuar edhe.

Sadiku: Në Spanjë koronavirus nuk u mor seriozisht, unë dhe të tjerët talleshim në dhomat e zhveshjes

Spanja është duke përjetuar një situatë tejet të vështirë nga Koronavirusi. Pas Italisë, spanjollët janë.

Titullar te Atalanta, por Gjimshiti kthehet në opsion të merkatos për një prej klubeve të mëdha italiane

Berat Gjimshiti po kalon periudhën më të mirë të karrierës së tij në radhët e.

Zgjedh Shqipërinë mes 5 shteteve, mbrojtësi pret pasaportën: Jam patriot, gjaku im është shqiptar

Kosovar Sadiki është prurja më e re e kombëtares shqiptare të futbollit. Qendërmbrojtësi 21-vjeçar është.

I përfundon kontrata këtë vit, Klaus Gjasula ka vendosur të ardhmen e tij

Klaus Gjasula duket se e ka zgjidhur të ardhmen e tij, të paktën sa i.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan