VIDEO / Njeriu-asist godet përsëri, Peskara në garë për Serinë A me Memushajn

Ledian Memushaj vazhdon të dhurojë asiste dhe Peskara vazhdon të ngjitë shkallët e klasifikimit, duke.

Telashe për listën kuqezi, kapiteni Mavraj dhe i fundit që e zëvendësoi e bëjnë pushim fundjavën

Trajneri i përfaqësueses shqiptare, Edi Reja, po përballet me probleme në përpilimin e listës së.

Talenti i Shpresave nuk ndalet në Angli, Broja i shënon edhe dy gola Totenhemit

Armando Broja është padyshim një nga sulmuesit më premtues të Shqipërisë dhe javë pas jave.

Rrëfimi i Krajës: Prindërit më kanë folur gjithmonë për Shqipërinë, idhull kam Iskon

Në kampionatin italian, Erdis Kraja po kalon një moment fantastik te skuadra e Palermos dhe.

VIDEO / Bakaj jep spektakël me gol dhe asiste, edhe Llullaku i bashkohet festës në Bjellorusi

Shqiptarët bëhen përsëri protagonistë me skuadrën e Shakhtor Soligorsk, duke e ndihmuar që të marrë.

Luan me 5 shqiptarë titullarë, Lokomotiv Zagreb ngjitet në vendin e tretë në Kroaci

Shqiptarët kthejnë Lokomotiv Zagreb mes skuadrave më të rëndësishme të futbollit kroat. Ashtu siç bënin.

Kamberi i pandalshëm para se të vijë te Shqipëria, shkëlqen me asiste në goleadë

Florian Kamberi pritet të jetë një nga afrimet e reja në listën që do të.

VIDEO / Gjasula i pafat në Bundesligë, mesfushori i Kombëtares humbet një penallti

Klaus Gjasula është kthyer në një nga futbollistët më të rëndësishëm te skuadra e Paderbornit..

Roma nuk i ndahet Hysajt, mbrojtësi shqiptar është pjesë e politikës së kryeqytetasve në merkato

Roma duket se është e bindur të investojë për të transferuar në merkato Elseid Hysaj..

Nuk grumbullohet prej dy javësh për arsye disiplinore, drejtori teknik: Manaj nuk largohet, bast i klubit

Rej Manaj nuk është duke kaluar periudhën e tij më të mirë te skuadra e.