sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Dikur pjesë e Skënderbeut, goleadorin e Ballkanit e duan Beshiktash e Gallatasaraj

Ballkani këtë vit ishte skuadra që befasoi më shumë, duke luftuar për titullin kampion deri.

Daja: Partizanit dhe klubeve të tjera iu kam dhënë të njëjtën përgjigje, nesër fitore për tifozët

Skënderbeu do të mbyllë ditën e nesërme kampionatin teksa do të presë në shtëpi Partizanin..

Te Skënderbeu e cilësuan dështim, Oto Xhon është “superstari” i merkatos në Kosovë

Oto Xhon është padyshim sulmuesi më efikas në Kosovë, ku u transferua te Prishtina në.

Dita: Nuk kënaqem me barazimin ndaj Kukësit, së shpejti do merrni vesh të ardhmen time

Skënderbeu arriti të marrë një barazim pa gola mbrëmjen e sotme ndaj Kukësit. Pas ndeshjes.

Daja: Shpresoj që vendimi të vijë deri për Partizanin, do ulem të flas me Takajn

Ilir Daja, trajneri i Skënderbeut, ka komentuar barazimin e sotëm me Kukësin duke e cilësuar.

VIDEO / Emocione por në fund “paqe”, Kukësi dhe Skënderbeu ndajnë pikët

Kukësi dhe SKënderbeu kanë ndarë nga një pikë në barazimin pa gola në “Elbasan Arena”.

Takaj: Shtyrja e vendimit më shqetëson. Daja te Partizani? Ka vetëm një mundësi

Skënderbeu dhe Kukësi luajnë një ndeshje vetëm për statistikë dhe duke marrë shkas nga kjo.

Daja mer ftesë nga Tirana: Korça pret vendimin, dy fitore na çojnë në Europë

Asion Daja një nga titullarët e Skënderbeut ka folur për sfidën e radhës me Kukësin.

Jashanica: Me Kukësin nuk ka asgjë konkrete, pres vendimin e gjykatës

Bajram Jashanica ka përfunduar në merkato duke qenë se mbrojtësi pavarësisht pauzës së detyruar si.

“Boll me aludime”, Skënderbeu reagon në lidhje me dënimin e UEFA-s

Duhet të ishte dhënë në fund të muajit qershor dhe nuk ka ardhur ende. Mediet.