VIDEO/ Skënderbeu triumfon në frymën e fundit, shtanget Vllaznia

Skënderbeu ka befasuar Vllazninë në frymën e fundit teksa korçarët i falen një goli të.

Daja: Skënderbeu synon 3 pikët në Shkodër, spektakli i garantuar në “Loro Boriçi”

Ilir Daja trajneri i skuadrës së Skënderbeut, në prag të transfertës në Shkodër është optimist..

Jo vetëm dy titullarët e mbrojtjes, Dajën e shqetëson edhe lojtari i huaj

Skënderbeu shkon në Shkodër pa dy titullarë që luajnë në mbrojtje dhe bëhet fjalë për.

Përgatitje ekstra për dy lojtarët e Skënderbeut para Vllaznisë

Dy nga lojtarët më në formë të Skënderbeut, Bruno Dita dhe Dejvi Bregu, sot kanë.

Rrëfehet Jashanica: Periudha më e vështirë kur kisha një “mal” me oferta, nëse falet Skënderbeu e mbyll karrierën…

Dy vite pa futboll në kulmin e karrierës, Bajram Jashanica nuk e kishte menduar kurrë.

Daja: Jashanica është pikë e fortë e ekipit, jemi në moment të mirë psikologjik

Skënderbeu e ka nisur ndryshe këtë vit teksa korçarët ia kanë dalë të marrin rezultate.

Tjetër hall për Skënderbeun dhe Dajën në Shkodër, mbrojtja duhet bërë nga e para

Skënderbeu luan këtë fundjavë një tjetër ndeshje delikate, pasi do të përballet me kundërshtarin apo.

Skënderbeu shkon në Shkodër pa dy senatorë të mbrojtjes, lajmi i mirë është kthimi i Jashanicës

Skënderbeu arriti të marrë një fitore dramatike dhe me shumë vlerë ditën e djeshme kundër.

Bregu: E padrejtë që na thonë pse luani. Ne tre ekipet e kreut i kemi dominuar

Dejvi Bregu është kthyer padyshim në protagonistin kryesor te skuadra e Skënderbeut dhe shumë shpejt.

Koliçi: Me penalltinë shleva gabimet te golat, gjithmonë e mendoj para krahun që do hidhem

Koliçi arriti të presë një penallti në minutën e fundit të ndeshjes dhe të ruajë.