Muzaka: Skënderbeun e shoh në rrugë të mbarë për Europën, Tirana njësoj si ne!

Gjergji Muzaka ka kohë që nuk është në fushë dhe aktualisht ndodhet në fazë rikuperimi.

Daja: Pozitive ecuria e fitoreve, më vjen mirë për Jashanicën. Për Europën të shohim

Trajneri Ilir Daja është i lumtur për fitoren e sotme ndaj Lufëtarit dhe faktin se.

Skënderbeu bën detyrën, mund Luftëtarin dhe i bashkohet luftës për Europën

Skënderbeu konfirmohet si një skuadër që e kërkon me ngulm Europën dhe nuk dëshiron të.

Daja: Për fanellën e titullarit duhet të djersish në stërvitje, e vlerësojmë Luftëtarin për futbollin që luan

Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja ka folur në konferencë për shtyp në lidhje me ndeshjen.

Ardian Takaj apo Refik Halili?, Vangjeli zgjedh presidentin e preferuar

Kristi Vangjeli ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Pressing”, ku ndër të tjera.

Ndeshja e nesërme ndaj Luftëtarit, dy rikthime për Skënderbeun

Pas dy fitoreve radhazi, Skënderbeu do të kërkojë ditën e nesërme përballë Luftëtarit të tretin.

Rikthehet Ndeki, por edhe Pollozhani e Imami gati për Dajën

Skënderbeu do të jetë më i plotë në sfidën e radhës që do të luajë.

Mensah një zbulim në sulm te Skënderbeu: Mundim Luftëtarin dhe mendojmë për Europën

Alfred Mensah është një nga lojtarët e spikatur të skuadrës korçare, që është afruare dhe.

Krasniqi: I lumtur për golin, Evropën e kemi në dorë

Blerim Krasniqi është heroi i Skënderbeut. Ka shënuar golin e fitores dhe padyshim është një.

Daja: Ambient fantastik në Shkodër, e vlerësoj gjestin e Ditës për të lëshuar shiritin e kapitenit

Trajneri Ilir Daja në prononcimin për Supersport është shprehur i kënaqur për ambientin në Shkodër,.