Ngjarja e rëndë e portierit të Partizanit trondit Skënderbeun: Të shokuar, ndodhemi pranë teje

Ngjarja e rëndë që i ka ndodhur sot portierit të Partizanit, Aldo Teqja, ka tronditu.

Daja zbulon dëmtimin e rëndë të Muzakës: Po rikuperojmë shumë, më mirë të fitosh në këtë mënyrë

Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja në prononcimin pas ndeshjes për Supersport është shprehur se mesfushori.

VIDEO/ E pabesueshme në Korçë, Skënderbeu shënon dy gola në minutën e fundit

Skënderbeu ka arritur të marrë një fitore mjaft të rëndësishme në minutat e fundit ndaj.

Daja: Skënderbeu ka shfaqur oscilacione, duhet të dalim pak nga tradita sulmuese

Skënderbeu do të luajë nesër me Luftëtarin në Korçë, në një sfidë ku korçarët do.

Pas Kukësit, edhe Skënderbeu ndryshon orarin e ndeshjes në shtëpi me Luftëtarin

Klubi i Skënderbeut ka vendosur të ndryshojë orarin e ndeshjes ndaj Luftëtarit ditën e shtunë..

Një mungesë e sigurt dhe një tjetër në dyshim, Skënderbeu në siklet para Luftëtarit

Nuk është një moment i mirë për Skënderbeun teksa korçarët u mposhtën në kampionat javën.

Skënderbeu pa pikën e fortë të prapavijës ndaj Luftëtarit

Skënderbeu nuk do të ketë një nga titullarët e rëndësishëm të mbrojtjes në sfidën e.

Kryeqyteti nën ethet e derbit, formacionet e mundshme në Tirana-Partizani

Dita e sotme në Kategorinë Superiore do të jetë e gjitha e përqendruar drejt kryendeshjes.

Daja: Një nga ndeshjet më të dobëta në këto 6 javë, lojtarët me eksperiencë të mbajnë përgjegjësi

Tekniku i Skënderbeut, Ilir Daja shprehet pas disfatës ndaj Vllaznisë se skuadra ka zhvilluar një.

Vllaznia dominon ndaj Skënderbeut, shkodranët i falën saktësisë së kapitenit Lika (VIDEO)

Vllaznia dominon ndaj Skënderbeut dhe rikthehet te suksesi në kampionat. Shkodranët shfaqën dëshirë në fushë.