sex hikayeleri porno izle kartal escort

Gripshi: Si shkoi loja, mirë që barazuam. Europa mbetet objektivi ynë primar

Nazmi Gripshi ka parë se si Skënderbeu i tij ka ndalur serinë e fitoreve në.

Daja: E nisëm me gabim dhe nuk na dhanë penallti, duhet t’i marrim ndeshjet me radhë

Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja, argumenton se barazimi i sotëm i Laçit ishte për shkak.

VIDEO/ Skënderbeu zgjohet në limite, Laçit i ndërpret serinë e triumfeve

Skënderbeu-Laçi 1-1 Shënues:  Shehu (p) 7′ , Krasniqi 88′ Ka përfunduar ditën e sotme seria.

Jashanica: Shpresoj të kem fat në merkato, Skënderbeu do Europën

Bajram Jashanica është kthyer pas dënimit dyvjeçar nga UEFA dhe është shndërruar menjëherë në lojtarin.

Daja: Ndaj Laçit do të duhet të djersijmë shumë, nesër mungon vetëm kapiteni

Skënderbeu do të provojë të harrojë atë humbje minimale në çerekfinalen e parë të Kupës.

Takaj bëhet nostalgjik me Skënderbeun europian dhe kujton periudhën e artë me stadiumin plot: Ne jemi këtu?

Në këtë periudhë ka vend edhe për nostalgji, por në Korçë janë të gjithë me.

E programuar për t’u luajtur në orën 17:00, ndryshon orari i një prej sfidave të Superiores

Këtë javë kategoria Superiore është ndarë në dy ditë. Kështu, të dielën është programuar të.

Jashanica jep mesazhe lamtumire: Në verë uroj të largohem, kemi mentalitetin e presidentit e trajnerit

Bajram Jashanica do të shfrytëzojë këto muaj të mbetur në kampionatin shqiptar për t’u kthyer.

Daja i mërzitur për humbjen: Ja çfarë nuk më pëlqeu te Skënderbeu, Bylisi na befasoi me kundërsulmet

Ilir Daja është parë i shqetësuar, sidomos në pjesën e dytë të ndeshjes në Ballsh,.

Dy ndeshje dhe dy gola, Gripshi: Mendoja se fillimi do ishte më i vështirë, duam edhe Kupën

Nazmi Gripshi ka qenë futbollisti më në formë i Skënderbeut në këtë rifillim të kampionatit..