Aliti nga Kalmar, drejt shitjes te Beshiktash. Skënderbeu merr përqindjen e parashikuar në kontratë

Fidan Aliti la Skënderbeun shkurtin e vitit të shkuar për të kaluar te Kalmari në.

Imami i drejtohet Rakitiç: Ti s’ke kryeministër që ta do të mirën, siç kemi ne

Shumica e bizneseve në vendin tonë janë paralajmëruar të hapen me planin e shpalosur të.

E zbulon “Vipsport” / Zhgënjeu te Tirana, afrikanin e kërkon Levante për 600 mijë dollarë dhe Skënderbeu

E mbani mend Medi Kageren që erdhi te Tirana dhe luante si titullarë me bardhebelutë.

Daja si Sormani: Kush ka filluar stërvitjen nuk duhet të tolerohet

Ndonëse stërvitja qoftë edhe me grupe të vogla brenda impianteve sportive është e ndaluar, ka.

Gripshi: Pyesni Bushin pse s’më mori në kombëtare. Partizani? Varet nga oferta

Këtë sezon te Skënderbeu po i jep tonin lojës së skuadrës dhe është në versionin.

Bruno Dita: Kam dy oferta, asnjë kontakt me Skënderbeun për rrogat

Mesfushori i Skënderbeut, Bruno Dita, po përgatitet për vijimin e sezonit me shpresën që të.

Sulmuesi i Shkëndijes tregon se ka qenë pranë Skëndebeut: Nuk kam qenë në kontakt me kombëtaren

Besart Ibrahimi ka shkruar historinë me skuadrën e Shkëndijes së Tetovës teksa falë 167 golave.

Abazaj, Rroca dhe Bregu/ Rrëfehet treshja e famshme e Luftëtarit: Kishim harmoni të madhe

Sot janë ndarë edhe pse dy prej tyre vazhdojnë të jenë në një skuadër, Kukësi..

Jashanica, njeriu pa fat i Superiores: U pezullua sa po vija në formë. Dua ekip më të fortë se Skënderbeu

Bajram Jashanica është padyshim lojtari më i pafat i Kategorisë Superiore në këto vite të.

Ish-mbrojtësi i Skënderbeut tregon ofertat: Nuk ishte Atalanta, por ishte një tjetër klub i Serisë A

Ish-mbrojtësi i Skënderbeut, Fidan Aliti tashmë po vazhdon karrierën në Suedi me skuadrën e Kalmarit..