Takaj pas vendimit: I shokuar, e kanë kthyer në personale!

Më në fund ka ardhur edhe reagimi pas vendimit të KAS-it dhe është pikërisht presidenti.

Dënimi i Skënderbeut bën lëmsh edhe Superioren, klubet shqiptare me sytë nga FSHF

Futbolli shqiptar, sot ka marrë një goditje të madhe duke qenë se është njollosur jo.

“Bomba” nga KAS, Skënderbeu dhe futbollistët mbeten në ajër për të ardhmen

Skënderbeu ka marrë sot një goditje të rëndë, duke qenë se KAS-i vendosi të linte.

Zbardhet vendimi i KAS: Skënderbeu manipuloi ndeshje, vendimi i UEFA-s i justifikuar

Pritja e gjatë e Skënderbeut, ka marrë fund ditën e sotme duke qenë se nga.

Shqipëria me sytë nga Lozana, KAS jep vendimin përfundimtar për Skënderbeun

Pak vite më parë, Skënderbeu akuzohej për trukim ndeshjesh në Kupat e Europës dhe jo.

Ish-sulmuesi i Skënderbeut largohet nga Gabala, përfundon në Izrael

Ish-sulmuesi i Skënderbeut, Xhejms Adenji është transferuar në Izrael. Futbollisti ishte pjesë e Gabalës këto.

Vendimi i Kristi Vangjelit, ish-mbrojtësi i Skënderbeut luan falas në Australi

Largimi i Kristi Vangjelit nga Skënderbeu në fund të sezonit nuk ishet një çudi. Por.

Zyrtare / Partizani merr portierin titullar të Skënderbeut

Nga Dinamo, te Skënderbeu e më pas te Partizani. Aldo Teqja është “gardiani” që do.

Skënderbeu nuk pret KAS-in, arrin akordin me një portier kampion

Ende pa trajner dhe në pritje të një vendimi nga Lozana, por te Skënderbeu po.

Pas Superiores shkëlqeu edhe në Azerbajxhan, klubet shqiptare presin përfitime nga Xhejms

Xhejms Adeni u largua një vit më parë nga Skënderbeu, për t’i dhënë fund aventurës.