Partizani vijon stërvitjen, rikthim i rëndësishëm për Lerdën para Karabakut

Partizani beson te kualifikimi, nisur edhe nga rezultati premtues i ndeshjes së parë të zhvilluar.

Reagon Skënderbeu: Proces i njëanshëm dhe i pabazuar, të bindur në pafajësi, klubi bën rekurs në Gjykatën Federale

Pasi KAS-i la në fuqi vendimin e UEFA-s, ditën e djeshme për të lënë klubin.

KAS dënoi Skënderbeun, FSHF bëhet “memece”

Ditën e djeshme, KAS-i vendosi të konfirmonte dënimin 10-vjeçar nga ana e UEFA-s për Skënderbeun..

Ish-mbrojtësi i Skënderbeut pranë transferimit në Turqi, oferte nga Goztepe

Ish-mbrojtësi i Skënderbeut, Fidan Aliti duket një hap larg kalimit në kampionatin turk te skuadra.

Ish-futbollisti i Skënderbeut: Dënim fatal për qytetin dhe skuadrën, presidenti të ndërhyjë

Ditën e djeshme skuadra e Skënderbeut dhe qyteti i Korçës morën një goditje të rëndë.

Flet njeriu pas dënimit të Skënderbeut, drejtori i “Sportradar”: Shkruaj raporte për të që nga viti 2010

Emri i tij nuk del në asnjë nga raportimet e inspektorëve të UEFA-s për trukimet.

Flet legjenda Vaso: Skandaloze, pozitive që një figurë e kalibrit të Takajt të qëndrojë te Skënderbeu

Konfirmimi i dënimit të Skënderbeut në arenën ndërkombëtare ka tronditur të gjithë qytetin e Korçës,.

Akademia Skënderbeu, fillon të qarkullojë emri i ri i klubit në Kategorinë e Tretë

Vendimi i KAS të Lozanës ndryshon plotësisht planet e Skënderbeut për të ardhmen. Tani duhet.

UEFA reagon për Skënderbeun: Konfirmim i sistemit, shërben ndaj kanosjes të manipulimeve

Nuk ka vonuar shumë as reagimi i UEFA-s pas konfirmimit të KAS për përjashtimin disavjeçar.

FOTO / Nga amerikania “FOX Sports” te “ArabNews”, e gjithë bota po merret me Skënderbeun

Vendimi i sotëm i dalë nga KAS i Lozanës ka bëjë bujë jo vetëm në.