Skënderbeu drejt Ballshit me mungesa të shumta, Dajën nuk e lënë rehat dëmtimet

Skënderbeu do të luajë kundër Bylisit këtë fundjavë në transfertë dhe pikërisht ballshiotët ishin ata.

Flet Xhambazi: Skënderbeu me mbrojtje amatore, përkushtimi i drejtuesve jo si në vitet e kaluara

Luhatjet e mëdha të Skënderbeut dhe zbritja në pozita të frikshme në klasifikimin e Superiores,.

Daja: Ofertat nga klubet e tjera janë vlerësim, më gjeni një ekip të dënuar përjetësisht që ishte i pari

Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja, pranon se ka marrë oferta nga klube të ndryshme, duke.

Laçi i Cungut kthehet në makineri dhe shtyp Skënderbeun, Nuabueze dhuron spektakël e gola (VIDEO)

Lacci ka arritur të marrë një fitore shumë të rëndësishme në transfertë, duke shkatërruar me.

Skandali i “Sportradar”, kompania e UEFA-s që dënoi Skënderbeun punonte me mafien italiane

Një skandal i rëndë ka përfshirë kompaninë e njohur zvicerane “Sportradar” e cila punon për.

Dita dhe Pollozhani njëzëri: Radhën për t’u mundur e ka Laçi, në Korçë luhet futboll

Skënderbeu ka një takim mjaft delikat nesër ku pret në shtëpi skuadrën e Laçit. Në.

Skënderbeut i rikthehet sulmuesi kryesor, Daja e ka grupin e plotë me Laçin

Skënderbeu ka vuajtur jo pak nga mungesat në javët e fundit, madje në Vlorë, korçarët.

Skënderbeut i rikthehet sulmuesi kryesor, Daja e ka grupin e plotë me Laçin

David Domgjoni është një nga titullarët e skuadrës së Laçit dhe me një eksperiencë tashmë.

Taipi karikon Skënderbeun: Me Laçin të rikthehemi te fitorja

Shqipërim Taipi është një nga lojtarët që është afruar me bujë në Korçë duke u.

Daja kapet me gjyqtarët: Në çdo ndeshje po e dëmtojnë Skënderbeun

Pas ndeshjes në Vlorë, ku Skënderbeu ka barazuar, trajneri Ilir Daja më së shumti është.