Daja: Pres ende përforcime, me fat që e nisim me Flamurtarin në Korçë

Skënderbeu do të zbresë nesër në fushën e blertë për të luajtur përballjen e parë.

Lamtumira nga Tirana, Daja nuk harron falënderimet: Sidomos për më të vjetrit

Asion Daja i ka dhënë sot lamtumirën pas tre vitesh skuadrës së Tiranës për të.

Zyrtare / Skënderbeu merr mesfushorin e Tiranës, Daja firmos për korçarët

Klubi i Skënderbeut ka bërë sot lëvizjen e radhës në merkato duke siguruar firmën e.

Surpriza e merkatos, Pollozhani: Nuk mund të refuzoja Dajën, futbolli shqiptar është i paparashikueshëm

Artim Pollozhani ka qenë një nga surprizat e merkatos në Korçë, pasi të gjithë mendonin.

Daja: Jemi ende në merkato, por jo me buxhetin e viteve të kaluara. Korça ka ndryshuar për mirë

Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja, pranon se skuadra që ka në dispozicion është ende drejt.

Daja dhe testimet: Të mërkurën bëjmë përzgjedhjen, dua 23 futbollistë

Ilir Daja është i ndërgjegjshëm që te Skënderbeu këtë sezon ka shumë punë për të.

Skënderbeu teston të rinjtë, të hënën mësohet se kush kalon provën

Ndryshe nga pjesa më e madhe e skuadrave të tjetra të Superiores, Skënderbeu po shfrytëzon.

Vjen fitorja e parë e Skënderbeut të Dajës. Sukses edhe për Vllazninë, Apolonia surprizon Bylisin

Skuadrat e Superiores kanë vijuar sot përgatitjet për sezonin e ri duke zhvilluar ndeshje miqësore.

Intervista ekskluzive e Jani Kaçit: Partizani po i jep ton futbollit, Skënderbeu si Ajaksi

Jani Kaçi është një nga ikonat e futbollit shqiptar. Ish-portieri qe ka spikatur me Skënderbeun.

Kukësi i bën “grabitje” Ilir Dajës, arrihet akordi me objektivin e Skënderbeut

Kukësi po vazhdon fazën përgatitore në Mavrovë, aty ku ditën e djeshme arriti të fitonte.