VIDEO/ Në Botëror bëhet zakon, Anglia tenton të shënojë pa kundërshtarët në fushë

Një ndër temat më të diskutuara në këtë Kupë Bote, është festimi pas shënimit të.

Rusi 2018/ Asnjë skuadër në histori, nuk ka arritur finalen si Kroacia

Për herë të parë, Kroacia arriti në finalen e Kupës së Botës, aty ku përballë.

Pikford kupton gabimin: E mbyllëm ndeshjen shumë herët

Anglia u eliminua nga Kroacia në gjysmëfinalen e Kupës së Botës, duke u mundur me.

Modriç: Kualifikimi ynë? Ja si ekspertët dhe gazetarët anglezë e eliminuan Anglinë

Kroacia arriti të bëjë historinë në gjysmëfinalen e Kupës së Botës, duke qenë se mundi.

Inter dhe Bajern Mynih, një rekord unik bashkon dy klubet në finalen e Botërorit

Vazhdon rekordi unik që ndajnë dy nga klubet më të njohura në Europë, Interi dhe.

Sauthgejt i dëshpëruar: Kur mbërrin në këtë pikë, duhet të shfrytëzosh rastet

Trajneri i Anglisë, Garet Sauthgejt, e ka pranuar se Anglia ka lënë t’i ikte nga.

VIDEO / Një sukses ku lejohet gjithçka, “përqafimi” i Vrsajlko me Daliç pushton rrjetet sociale

Vërshëllima përfundimtare e ndeshjes mes Kroacisë dhe Anglisë ka parë futbollistët kroatë të vraponin si.

Emocionet e Daliç: Këta lojtarë nuk janë normal! Bota nuk e ka kuptuar ende çfarë mund të bëjë Kroacia

Trajneri Zlatko Daliç u ka dhënë meritën futbollistëve të tij për atë që dhanë në.

Rastësia e çuditshme kroate, të parët që përmbysën një gjysmëfinale… qëkur e humbën

Përfaqësuesja kroate ka arritur të bëjë realitet atë që pak ekipe e kanë bërë në.

VIDEO / Kroacia shkruan historinë e futbollit, eliminon Anglinë dhe shkon në finale

Kroacia ka shkruar sot historinë e Kupës së Botës, duke mundur me përmbysje Anglinë për.