Loris e ka të qartë: E vështirë të fitosh në shtesë, Kroacia ka një grup të mrekullueshëm

Kupa e Botës do të luajë edhe takimin e fundit për sa i përket këtij.

Të gjithë flasin për Modriç, ai bën protagonist Mandzukiçin

Kroacia do të luajë ndaj Francës ndeshjen më të rëndësishme në histori, duke qenë se.

VIDEO/ Stimulimet e Nejmarit, tenisti tallet me të dhe e imiton në “Wimbledon”

Stimulimet e Nejmarit ishin padyshim kryefjala e Botërorit të Rusisë, teksa shpeshherë ylli i PSG-së.

Pika kryesore e belgëve, Hazard është për rekord në Botërorin e Rusisë

Belgjika ka marrë vendin e tretë në Botërorin e Rusisë, falë fitores me rezultatin 2-0.

Shkëlqeu me Belgjikën në Botëror, Reali gati të firmos me Kortuan

Kortua ishte një nga futbollistët më të mirë të Belgjikës në këtë Botëror, teksa arriti.

Anglia mjaftohet me vendin e katërt, Southgejt: E dinim, nuk ishim ne më të mirët

Anglia ka humbur me rezultatin 0-2 ndaj Belgjikës, duke u mundur në finalen e vogël.

Legjenda e Mançester Junajtid sulmon mbrojtësin anglez: Duhet të kuptojë që është 28-vjeç

Anglia e ka humbur takimin e sotëm ndaj Belgjikës, duke u mjaftuar vetëm me vendin.

VIDEO/ Anglia kthehet në shtëpi, por Belgjika i merr edhe vendin e tretë

Botërori i Rusisë ka dhënë verdiktin e tij përfundimtar edhe sa i përket vendit të.

Trajneri i Kroacisë: Nuk më intereson emri i kundërshtarit, kroatët do të bëjnë karnavale

Në ditën e nesërme do të luhet edhe finalja e madhe e Botërorit të Rusisë,.

Federata Zvicerane u kërkon falje shqiptarëve për deklaratat e Sekretarit

Situata kaotike e krijuar kohët e fundit dhe deklaratat e Sekretarit të Përgjithshëm të Federatës.