sex hikayeleri porno izle kartal escort

VIDEO / Dy lojtarë mungojnë në ceremoninë e mbylljes së Botërorit

Në fund të Rusi 2018, FIFA ka shpërndarë çmimet individuale për këtë turne , sa.

Edhe Deshamp e pranon: Nuk kemi bërë një ndeshje të madhe

Didier Deshamp sigurisht ka qenë shumë i lumtur teksa ka arritur më në fund të.

VIDEO / Një fjalim motivues mes lotëve në mes të fushës për Daliç

Zlatko Daliç ka treguar përsëri se është një trajner i veçantë. Pas vërshëllimës përfundimtare, ndërsa.

Moviola / “Dhurata” që te goli i parë, ish-gjyqtari ndërkombëtar: Nuk ishte faull

Sido që të përfundojë finalja mes Francës dhe Kroacisë, polemikat rreth gjykimit të Pitana do.

Duel Juve-Inter në finalen e Botërorit, por të dy ekipet ndjekin Bajernin

Ndeshja e sotme mes Francës dhe Kroacisë është e veçantë për klubet e Juventusit dhe.

“Alo, sa duhet të paguajmë që të largohet?”, telefonata që “shkarkoi” Sampaolin

“Alo, jam Tapia. Sa para duhen që të largohet Sampaoli?”. Sipas mediave argjentinase, këto janë.

FOTO+VIDEO / Nga familja mbretërore të tifozët, i gjithë Brukseli në rrugë për të festuar Belgjikën

Belgjika ka fituar medaljen e Bronztë në Rusi 2018, në atë që ishte arritja më.

Statistika dhe kuriozitete/ Franca për lavdinë, Kroacia për historinë

Sot pritet një ndeshje spektakolare mes Francës dhe Kroacisë në finalen e madhe të Botërorit,.

Nga Superkupa e Shqipërisë te Kupa e Botës, Dinamo uron Daliçin

Sot do të luhet finalja e madhe e Kupës së Botës me Kroacisë e Francës.

Kuriozitete dhe statistika, vendi i tretë i Belgjikës dhe përsëritja me Anglinë

Belgjika arriti të mundte Anglinë me rezultatin 2-0, duke u renditur në këtë mënyrë mes.