Prapaskena e humbjes ndaj Kroacisë/ Mesi kundër trajnerit: Nuk kemi besim te ju, më ke thënë për formacionin

Botërori i Rusisë, pritej të ishte turneu ku Argjentina do të rregullonte gabimin që bëri.

Nejmari flet për talljet me simulimet: I kam parë videot, ja pse rrëzohem në fushë

Një ndër temat më të diskutuara gjatë Botërorit, ishte fakti që Nejmar rrëzohet shumë dhe.

I lindur për të refuzuar, Kaliniç nuk pranon as medaljen e Botërorit

Aventura e sulmuesit Nikola Kaliniç me kombëtare kroate, duket se ka marrë fund, të paktën.

Befasojnë sërish kroatët, ftojnë për pushime fotografin që e “shtypën” nga gëzimi i golit

E vërteta është se Kroacia nuk mundi ta fitonte Kupën e Kupës, por disa momente.

Më 20 korrik 1914 Brazili luajti ndeshjen e parë zyrtare, s’mund ta imagjinoni kundërshtarin!

Më 20 korrik të vitit 1914, Brazili luajti ndeshjen e parë të historisë së tij.

VIDEO / Fjalimi emocionues i liderit Pogba para finales: Dilni në fushë si luftëtarë, kthehuni me lot gëzimi

Harrojini Loris, Kante, Mbape, Grizman apo Varane. Lideri i Francës që u shpall Kampione Bote.

Pas suksesit vijnë ofertat për Daliç, aziatikët janë gati ta bëjnë milioner

Zlatko Daliç është kthyer brenda pak kohësh nga një emër i panjohur në botë, në.

Benitez rrëfen prapaskenën: Më ofruan drejtimin e Spanjës para Botërorit

I konsideruar me të drejtë si “Botërori i çudirave”, Kupa e Botës që u mbajt.

Daliç trondit Kroacinë: Nuk u japim dorën politikanëve, shpërblimi për fëmijët e varfër!

Aventura e Kroacisë në “Rusi 2018” do të mbahet mend gjatë, si për atë që.

Flet “pasardhësi i Zidan” te Franca: Lojë e shëmtuar, Deshamp të largohet

Një nga talentet më të mëdhenj francezë të viteve të fundit, Hatem Ben Arfa, ka.