sex hikayeleri porno izle kartal escort

Botërori në VipSport / Dita e tretë, parashikimet e Eridës për katër ndeshjet

Vazhdon rubrika e veçantë e Vip Sport për Botërorin 2018, me parashikimet e futbollistes Erida.

De Biazi: Argjentina e fiton Botërorin, nëse luan si… Shqipëria ime

Argjentina shihet si një nga Kombëtaret favorite për të fituar Botërorin e këtij sezoni. Megjithatë.

Shkarkimi i Lopeteguit/ Rënie drastike e basteve për Spanjën, ja sa besojnë tani te ky ekip!

Tërmeti “Lopetegui” ka bërë që tifozët të humbasin besimin në kuotimin e Spanjës si favorite.

Studimi i ekspertëve dhe shkencëtarëve: Brazili fiton Kupën e Botës, mund Gjermaninë në finale!

Brazili është favoriti kryesor për të fituar Kupën e Botës. Këtë e thonë specialistë të.

Zhoze Mourinjo karikon anglezët: Ju jeni specialët, do të fitoni Botërorin!

“You’re the special ones”. Kjo fjali ka dalë nga goja e trajnerit portugez të Mançester.

Botërori në Vip Sport / Rusi-Arabia Saudite, parashikimet e Eridës

Sot ngre siparin Rusi 2018, aktiviteti më i pritur futbollistik i këtij viti dhe padyshim.

Parashikimi profesor Sakit: Favorite është Spanja, pavarësisht kaosit

Botërori i Rusisë starton sot dhe parashikimet e specialistëve gjithmonë marrin vëmendje, aq më tepër.

Ibrahimoviç bën parashikimet për fituesin: Do të jem në Botëror, kini durim

Një ndër temat më të diskutuara para pak javësh, ishte fakti nëse Ibrahimoviç do të.

Parashikimet për Botërorin! Nuk ka drejtuar kurrë një Kombëtare, Ançeloti zbulon fituesin

Kur kanë mbetur edhe pak ditë nga fillimi i Botërorit, të shumtë janë figurat e.

Murinjo bën parashikimet për Botërorin: Dua që lojtarët e mi të pushojnë

Duke qenë se kanë mbetur edhe pak ditë nga fillimi i Kupës së Botës, tekniku.