sex hikayeleri porno izle kartal escort

Tunizi-Angli/ Kuriozitetet dhe formacionet, gjithçka mbi duelin e darkës

Pas gjithë emrave të mëdhenj, sot e ka radhën edhe Anglia të zbresë në fushë.

Belgjikë-Panama / Kuriozitetet dhe formacionet, “Njerëzit e kanalit” përballen me “Djajtë e kuq”

E kishit menduar ndonjëherë Belgjikën si pretendente për të fituar Botërorin? Mësojuni me idenë, pasi.

Suedi-Koreja e Jugut / Kuriozitetet dhe formacionet e duelit mes skuadrave që nuk dinë të shënojnë

Dështimi i Gjermanisë përballë Meksikës ka rritur oreksin e skuadrave të vogla të grupit, të.

Botërori në Vip Sport / Parashikimet e Eridës, nga Januzaj te Anglia

Botërori ka hyrë sot në ditën e pestë të tij dhe ekspertja e Vip Sport,.

Brazil-Zvicër/ Kuriozitete, formacionet dhe gjithçka tjetër për supersfidën

Dita e katërt e Kupës së Botës, do të sjellë një tjetër supersfidë, pasi në.

Gjermani-Meksikë / Kuriozitetet dhe formacionet. Meksikanët kanë 33 vite që presin hakmarrje

Mbajtësja e trofeut të Kupës së Botës, Gjermania, nis sot mbrojtjen e titullit me një.

Botërori në Vip Sport / Parashikimet e Eridës për Serbinë, Gjermaninë e shqiptarët kundër Brazilit

A keni mbajtur shënime deri tani këshillat e Erida Bajrakurtajt sa u përket parashikimeve të.

Kosta Rika-Serbi / Kuriozitete dhe formacionet e duelit, një lojtar bëri revolucion te ballkanasit

Ndeshja që hap ditën e katërt të Botërorit është ajo mes Kosta Rikës dhe Serbisë,.

Peru-Danimarkë / Kuriozitete dhe formacionet, luajnë dy skuadra që nuk humbin prej 15 ndeshjesh

Peruja dhe Danimarka janë dy skuadra që pakkush priste t’i shihte në Botëror, por që.

Argjentinë-Islandë / Kuriozitete dhe formacionet, gjithçka që duhet të dini për duelin e sotëm

Sot zbret në fushë Argjentina, një prej ekipeve pretendente për të fituar Botërorin, por që.