sex hikayeleri porno izle kartal escort

Botërori në Vip Sport / Parashikimet e Eridës, sot ka një ndeshje surprizë

Pasi ka gjetur me saktësi përfundimin e të tre ndeshjeve të ditës së martë, Erida.

Iran-Spanjë/ Kuriozitete, formacionet dhe gjithçka tjetër rreth sfidës

Në “Kazan Arena” do të luhet sot sfida e dytë e xhiros së dytë mes.

Uruguai-Arabi Saudite/ Kuriozitete dhe formacionet. Uruguai kërkon të thyejë “magjinë”

Uruguai dhe Arabia Saudite do të provojnë sot forcën në një ndeshje delikate që do.

Portugali-Marok/ Kuriozitete dhe formacione. Gjendet zgjidhja për Ronaldon, Maroku ndryshime mes vëllezërish

Portugalia do të nisë turin e dytë të ndeshjeve të grupit në Botërorin e Rusisë,.

Botërori në “Vip Sport”/ Parashikimet e Eridës, fitore të thjeshta për Portugalinë dhe Spanjën

Botërori do të luajë sot ndeshjet e xhiros së dytë, pasi xhiroja e parë u.

Rusi-Egjipt/ Kuriozitetet dhe formacionet, organizatorët përballë “Faraonëve”

Sot do të luhet ndeshja e dytë e grupit A, ku Rusia organizatore do të.

Botërori në Vip Sport / Parashikimet e Eridës, nga Levandovski te kthimi i Mo Salah

I keni lexuar parashikimet e djeshme të Erida Bajrakurtajt? Nëse jo, keni bërë një gabim.

Poloni-Senegal / Kuriozitete dhe formacionet, dueli mes dy yjeve në sulm

Dueli mes Polonisë dhe Senegalit do të jetë një përplasje e dy yjeve në sulm.

Kolumbi-Japoni / Kuriozitetet dhe formacionet, përsëritet dueli i katër viteve më parë

Pas katër vitesh, Kolumbia dhe Japonia përgatiten për një tjetër duel mes tyre në fazën.

Isko komenton Botërorin dhe Realin: Më vjen mirë që do bashkohem me Lopeteguin

Largimi i Lopeteguit nga stoli i Spanjës, vetëm një ditë para se të niste Botërori,.