Koreja e Jugut-Meksikë / Kuriozitetet dhe formacionet, a do të përmbysen parashikimet?

Meksika kërkon që të ecë në vazhdimësinë e një prej rezultateve më të bujshme të.

Belgjikë-Tunizi / Kuriozitetet dhe formacionet, një duel që vendos grupin

Belgjika mund ta shohë veten një hap më afër kualifikimit pas ndeshjes së sotme përballë.

Serbi-Zvicër, kuriozitete dhe formacionet. Serbia kërkon historinë në sytë e shqiptarëve

Kaliningardi do të presë sot një super ndeshje, duke qenë se Serbia do të përballet.

Seferi për “VIP Sport” bën parashikimin e Zvicër-Serbi, ka dhe një mesazh për shqiptarët

Një ndër ndeshjet më të rëndësishme të ditës së sotme në Kupën e Botës, Rusi.

Nigeri-Islandë / Kuriozitete dhe formacionet, një duel që mund të vendosë fatin e… Argjentinës

Dueli i sotëm do të shihet më me ankth në Argjentinë sesa në Nigeri dhe.

Brazil-Kosta Rika / Kuriozitetet dhe formacionet, a do thyhet tersi 58-vjeçar?

Brazili nuk ka luksin të lërë më pikë rrugës, ndaj tre pikët përballë Kosta Rikës.

Botërori në Vip Sport / Parashikimet e Eridës, e prisni sot Serbinë fituese?

Botërori 2018 bëhet gjithnjë e më interesant dhe tashmë çdo ndeshje ka një rëndësi të.

Argjentinë-Kroaci/ Kuriozitete dhe formacionet, të fortat e grupit përplasin “brirët”

Në “Nizhni Novgorod”, Argjentina dhe Kroacia do të masin forcën e tyre në një përballje.

Francë-Peru / Kuriozitete dhe formacionet, përballje mes skuadrave që luajtën me fatin

Franca kërkon ët mbyllë sot kualifikimin mes 16 më të mirëve të Botërorit, që të.

Danimarkë-Australi / Kuriozitete dhe formacionet, “vikingët” luajnë kualifikimin

Danimarka mund të sigurojë kalimin mes 16 më të mirëve në Rusi 2018 në këtë.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan