sex hikayeleri porno izle kartal escort

Iran-Portugali / Kuriozitete dhe formacionet, CR7 kundër 3R

Dueli mes Iranit dhe Portugalisë do të jetë padyshim ndeshja më e rëndësishme e ditës.

Arabi Saudite-Egjipt / Kuriozitetet dhe formacionet, Salah dëshiron të shkruajë historinë

Dueli i sotëm mes Arabisë Saudite dhe Egjiptit duket në fakt si një ndeshje rutinë.

Uruguai-Rusi / Kuriozitetet dhe formacionet, uruguaianët luten të mos shënojë Kavani

Grupi A i Botërorit njeh sot fituesin e saj në përmjet duelit mes Uruguait dhe.

Botërori në Vip Sport / Parashikimet e Eridës, sot ekipet europiane janë përsëri protagoniste

Ndeshjet e sotme do të vendosin përfundimisht se si do të jetë renditja në grupet.

Nëse do të luhej tani / Shihni çiftet në fazën 1/16 të Botërorit, ka superduele (FOTO)

Të hënën fillojnë ndeshjet e fundit në grup për skuadrat pjesëmarrëse në Rusi 2018, të.

Poloni-Kolumbi / Kuriozitete dhe formacionet, sytë nga Levandovski dhe Rodriguez

Para Botërorit, të gjithë shihnin Poloninë dhe Kolumbinë si dy skuadrat që duhej të fitonin.

Japoni-Senegal / Kuriozitetet dhe formacionet, përballen dy surprizat e grupit

Pakkush e mendonte se Japonia dhe Senegali do të shkonin në përballje direkte duke ndarë.

Botërori në Vip Sport / Parashikimet e Eridës, kush mbetet jashtë mes Polonisë e Kolumbisë?

Botërori ka hyrë në një fazë shumë interesante dhe ditë pas dite po mësojmë emrat.

Angli-Panama / Kuriozitete dhe formacionet, a mund të ndalen “tre luanët”?

Anglia luan sot ndeshjen e saj ndaj Panamasë duke e ditur se një fitore i.

Gjermani-Suedi / Kuriozitete dhe formacionet, kampionët rrezikojnë dështimin 80-vjeçar

Gjermania hyn sot në fushën e lojës me ndërgjegjen e plotë se duhet të evitojë.