sex hikayeleri porno izle kartal escort

Koreja e Jugut-Gjermani / Kuriozitetet dhe formacionet, gjermanët i kanë sytë nga tradita

Gjermanisë do t’i duhet sot të ketë të paktën një rezultat të njëjtë me Suedinë.

Botërori në Vip Sport / Parashikimet e Eridës, bëhuni gati për duelin Brazil-Gjermani

A do të kalojnë në turin tjetër Gjermania dhe Brazili, për t’u ndeshur bashkë në.

Nigeri-Argjentinë / Kuriozitete dhe formacionet. Musa kundër Mesit, cili do të vazhdojë më tej?

A do të ketë ndeshje me të ethshme se Nigeri-Argjentinë në Botërorin 2018? Fati i.

Islandë-Kroaci / Kuriozitetet dhe formacionet, vihen përballë dy surprizat

Pakkush e kishte parashikuar se në një grup me Argjentinën, dy skuadrat që do të.

Danimarkë-Francë / Kuriozitetet dhe formacionet, Mbape luan për një rekord adoleshentësh

Danimarka hyn sot në ndeshjen ndaj Francës e ndërgjegjshme që me një barazim do të.

Kaka sheh Brazilin në finale, përballë një surprize “spektakolare”

Rikardo Kaka është ndër ata që ka arritur ta festojë më Kupën e Botës, edhe.

Australi-Peru / Kuriozitete dhe formacionet, në lojë është ende kualifikimi

Australia luan sot shanset e saj të fundit për të kaluar në fazën tjetër të.

Botërori në Vip Sport / Parashikimet e Eridës, Mesi nuk ia del as sot

Vjen dita vendimtare për fatin e Lionel Mesit. Argjentina zbret sot në fushë kundër Nigerisë.

Analiza e De Biazit: Spanja nuk ka nevojë për trajner, Ronaldo është 90% e ekipit

Ish-trajneri i përfaqësueses shqiptare, Xhani De Biazi, ka bërë një analizë të skuadrave që janë.

Spanjë-Marok/ Kuriozitete dhe formacionet, Spanja kërkon historinë përballë mbrojtjes hermetike

Në stadiumin e Kaliningradit, Spanja do të përballet me Marokun për të kërkuar kualifikimin për.