Botërori në Vip Sport / Parashikimet e Eridës, mund të ikë një tjetër pretendente

Nëse nuk kemi lexuar parashikimet e djeshme të Erida Bajrakurtajt për Vip Sport, keni humbur.

Botërori në “VIP Sport”/ Parashikimet e Eridës për dy ndeshjet e sotme, ja skuadrat çerekfinaliste

Një ndër rubrikat më të bukura dhe interesante në faqen tonë, është “Parashikimet e Eridës”,.

Botërori në Vip Sport/ Parashikimet e Eridës për dy ndeshjet e sotme, përjashtohen surprizat

100%  e saktë në parashikimet e saj për dy ndeshjet e djeshme ekspertja jonë, Erida.

Botërori në Vip Sport/ Parashikimet e Eridës, ajo zgjedh Uruguain dhe Francën

Luhen sot dy ndeshjet e para të fazës së 1/8-ve në Botërorin e Rusisë dhe.

FOTO / Paratë bëjnë diferencën në Botëror, u kualifikuan më të pasurit

Rezultate surprizë, ekipe të vogla që shkëlqejnë, arritje të paparashikuara në Botëror? Po, ka gjithmonë,.

Lala analizon Botërorin e Rusisë: Unë si trajneri i Brazilit, lija Nejmarin në stol. Gjermania ndryshon në tjetrin

Figura e Altin Lalës lidhet ngushtësisht edhe me Gjermaninë, pasi ish-futbollisti i Kombëtares e ka.

Angli-Belgjikë / Kuriozitetet dhe formacionet, dita kur titullarët janë spektatorë

Anglia dhe Belgjika do të përballen për kreun e Grupit G sonte, duke e dituar.

Senegal-Kolumbi / Kuriozitetet dhe formacionet, sytë nga “i pamposhturi” Mane

Sot nuk ka duel më të ndezur në fazën në grupe sesa ai mes Senegalit.

Botërori në Vip Sport / Parashikimet e Eridës, a e prisni një barazim në Angli-Belgjikë?

Ndeshjet e sotme të fazës në grupe mbyllen me katër sfida të cilat do të.

Profecia e saktë e Ibrahimoviç, gjeti surprizën në grupin e Gjermanisë

Ibrahimoviç di gjithmonë të marrë qendrën e vëmendjes dhe këtë e bën jashtë fushës së.

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al