FOTO / Bekam fiton bastin me Ibrahimoviç: Shihni kush do kthehet në ‘Uembli’

Zlatan Ibrahimoviç ka dalë i humbur nga basti i çuditshëm që kishte lidhur një ditë.

Panuçi komenton Botërorin dhe Shqipërinë: Jam nga Praga, jam mësuar me rëndësinë e sakrificës

Trajneri i kombëtares shqiptare, Kristian Panuçi ka folur për “nemzetisport.hu”, duke u ndalur në disa.

Botërori në VIP Sport/ Parashikimet e Eridës, bëhuni gati për ditën e çudive

Ashtu siç po na surprizojnë çdo ditë ndeshjet e Kupës së Botës me rezultatet e.

Hasi komenton Botërorin: Ky është shansi i fundit i Belgjikës, ja çfarë e ndëshkoi Brazilin

Belgjika arriti të merrte një kualifikim historik për në gjysmëfinalen e Kupës së Botës, duke.

E kishte parashikuar më parë, Ibrahimoviç sheh surprizën e madhe për fituesin e Botërorit

Një surprizë në çerekfinalet e Botërorit mund të quhet edhe pjesëmarrja e Suedisë në këtë.

Botërori në “VIP Sport”/ Parashikimet e Eridës, çerekfinalet nuk mbyllen pa surpriza

Pas dy ditëve pushim, Kupa e Botës do të rikthehet sot me dy sfida mes.

Brazil-Belgjikë / Kuriozitetet dhe formacionet, specialistët kundër surprizës në finalen e parakohshme

Ndeshja e sotme mes Brazilit dhe Belgjikës cilësohet nga shumëkush si një finale e parakohshme.

Uruguai-Francë / Kuriozitete dhe formacionet, duel legjendash për rekorde

Dueli mes Uruguait dhe Francës është cilësuar mes më interesantëve në çerekfinalet e Botërorit për.

Kolumbi-Angli / Kuriozitetet dhe formacionet, britanikët kërkojnë të thyejnë mallkimin

Anglia dhe Kolumbia vijnë me duelin e sotëm me synimin për të shkuar në çerekfinale.

Suedi-Zvicër / Kuriozitetet dhe formacionet, një shqiptar do jetë kapiten

Në fillim të Rusi 2018, thuajse askush nuk shihte Suedinë dhe Zvicrën të shkonin shumë.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan