FOTO/ Momente epike nga “Botërori i çudirave”

Pas një muaji të mbushur me emocionet dhe të papritura “Botërori i çudirave” ka ulur.

Ish-trajneri i Milanit sulmon ashpër Mesin: Arrogant, zhgënjimi më i madh i Botërorit!

“Rusi 2018” në syrin e ish-trajnerit të Milanit, Alberto Xakeronit, i cili në karrierën e.

VIDEO/ “It’s coming home”, Pogba tallet me Anglinë

Festa e Francës pas triumfit në Kupën e Botës, ka zgjatur deri në orët e.

VIDEO/ “A u thua dot ti të më japin pak Kupën?”, N’Zonzi shpëtoi te turpshmin Kante

Franca kampione e Botës për herë të dytë në histori dhe padyshim që një ndër.

Argjentina nuk humbet kohë, gjen pasuesin e Sampaolit

Pas një Botërori tjetër zhgënjyes në Rusi, Argjentina shkarkoi nga puna trajnerin Jorge Sampaoli, duke.

VIDEO/ Gruaja “vjedh” një medalje të Botërorit, Putini dëshmitar

Duke qenë se çudirat e kanë shoqëruar këtë Botëror gjatë gjithë kohës, natyrisht që nuk.

Trajneri Southgejt i ka bindur anglezët, drejt rinovimit deri në 2022-shin

Anglia u ndal në gjysmëfinale të Kupës së Botës, duke u eliminuar nga Kroacia. Në.

Dhunë dhe vjedhje në Paris, prishet festa e triumfit në kryeqytetin e Francës

Nuk ishte një natë feste për të gjithë në Paris, siç në fakt duhej të.

Kuriozitete e statistika të finales / Interi, rastësia me Perunë dhe disa rekorde

Finalja e Rusi 2018 mes Francës dhe Kroacisë ka qenë një ndeshje shumë e veçantë,.

Dyshja e Botërorit, Modriç e Rakitiç shkëmbejnë fanellat me mesazhe emocionuese

Luka Modriç dhe Ivan Rakitiç kane formuar prej vitesh një dyshe historike në mesfushën e.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan