“Kante kishte frikë të mbante Kupën e Botës në duar!” Zhiru tregon momentet e ceremonisë pas finales

Oliver Zhiru ka zbuluar se N’Golo Kante ishte shumë i trembur për të mbajtur Kupën.

E përjashtuan nga Zvicra, Behrami tregon pasojat e “shqiponjave”! Radhën e ka Xhemajli

Lajmërimi i Valon Behramit se ka mbaruar karriera e tij me përfaqësuesen e Zvicrës është.

Argjentina gjen zgjidhjen për stolin, 4 muaj do të drejtohet nga Aimar dhe Skaloni

Do të ketë shumë shpejt të reja të rëndësishme në lidhje me stolin e Argjentinës,.

Ozorio largohet zyrtarisht nga Meksika, nuk pranoi rinovimin e kontratës

Juan Karlos Ozorio është larguar zyrtarisht nga stoli i Meksikës. Federata Meksikane e Futbollit, me.

Brazili zyrtarizon rinovimin me trajnerin Tite, plotësohet dëshira e lojtarëve  

Lojtarët brazilianë kanë kërkuar me forcë pas Botërorit të Rusisë që trajneri Tite të qëndrojë.

Nejmar është lojtar i madh edhe në poker, braziliani fiton 20 mijë euro në një turne

Nejmar konsiderohet një lojtar i madh në tapetin e gjelbër, por jo vetëm në atë.

Presidenti i Federatës së Gjermanisë e pranon hapur: Gabuam me çështjen e Ozilit!

Presidenti i Federatës Gjermane të Futbollit, Reinard Grindel, ka folur për çështjen e mesfushorit Mesut.

FIFA publikon listën e të nominuarve për “Lojtarin e vitit”, lë jashtë Nejmarin

Që nuk do të shpallet “Lojtari i vitit” nga FIFA, është e qartë, por të.

FIFA shpall listën me kandidatët për trajnerin më të mirë, spikasin “zbulimet” e Botërorit

FIFA ka bërë të ditur publikisht listën me emrat e trajnerëve kandidatë për çmimin “Trajneri.

Rikthehet Daliç: Jam i trishtuar por mbetem trajneri i dytë më i mirë në botë

Një nga skuadrat surprizë në këtë Botëror në Rusi ishte kombëtarja kroate e cila arriti.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan