sex hikayeleri porno izle kartal escort

VIDEO/ Gola, emocione dhe ndeshje e çmendur. Spanja dhe Ronaldo nisin zyrtarisht Botërorin e vërtetë

Ndeshja më e rëndësishme e Botërorit të Rusisë në këtë ditë të dytë, ishte padyshim.

VIDEO/ Maroku eliminohet që në ndeshjen e parë, raste të tilla i prishin magjinë Botërorit

Ndeshja mes Marokut dhe Iranit ishte një nga ato takime të cilat i prishin “magjinë”.

Salah në lot, Uruguai ia del në limite (VIDEO)

Është luajtur sot ndeshja e dytë e Grupit A, ku Uruguai ka mundur me shumë.

Ndeshja e parë e Botërorit, ka gol spektakolar deri në minutën e fundit(VIDEO)

Gjatë ditës së sotme është hapur zyrtarisht Botërori i Rusisë, teksa vendi organizator ka dhënë.