sex hikayeleri porno izle kartal escort

VIDEO/ Kolumbia fiton falë mbrojtësit golashënues, Senegalin e eliminon rregulli i çuditshëm

Një eliminim dramatik mund të quhet ai për Senegalin, i cili duhet të largohet nga.

VIDEO/ Në Botërorin e surprizave, Brazili merr kryesimin e grupit dhe i pret biletën e kthimit Serbisë

Brazili ka arritur të marrë një tjetër fitore të rëndësishme në ditën e sotme, duke.

VIDEO/ Zvicra kualifikohet falë shqiptarëve, një tjetër e nderon me Kosta Rikën

Pavarësisht një barazimi që nuk pritej nga ana e Zvicrës me Kosta Rikën, grupi i.

Lamtumirë Botëror, Gjermania eliminohet me turp nga Koreja (VIDEO)

Gjermania i ka dhënë fund Kupës së Botës në mënyrën më të turpshme, duke u.

VIDEO/ Dëshpërimi ndaj Gjermanisë kthehet në festë. Suedia kryeson grupin dhe thyen Meksikën e surprizës

Pas asaj ndeshje dramatike ndaj Gjermanisë të humbur në minutën e fundit,  Suedia shihej si.

Argjentina për infarkt! Mrekulli me ndihmë nga Kroacia (VIDEO)

Argjentina ia del të kalojë turin në frymën e fundit, me kuptimin e plotë të.

Kroacia respekton futbollin, mund Islandën dhe vendos të ardhmen e Mesit (VIDEO)

Kroacia ka mbyllur me tre fitore grupin e saj dhe tani pret Danimarkën e qetë.

Peruja i prish festën Australisë, e mbyll me fitore (VIDEO)

Peruja ka arritur të marrë një fitore në ndeshjen e fudnit të saj në Kupën.

Paqe në “Luzhniki”, Danimarka i falet Perusë

Në “LuzhnikiArena” është luajtur takimi mes Francës dhe Danimarkës, e vlefshme për xhiron e fundit.

VAR-i bën lëmsh Iranin dhe Portugalinë, në fund Ronaldo&Co kualifikohen (VIDEO)

Portugalia është kualifikuar pas një barazimi 1-1 ndaj Iranit duke marrë vendin e dytë në.